Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha találok párhuzamot a...

Ha találok párhuzamot a horoszkópomban leírtak és az életem között, akkor az bizonyít bármit is?

Figyelt kérdés

Nem vagyok babonás ember,de néha átfedéseket vélek felfedezni.

Például azt írják,hogy Rák jegyűeknél a mellkas az erogénzóna,én Rák jegyben születtem és illik rám a leírás.

És néha a napi horoszkópom is el van találva.

Akkor ez most bizonyítja,hogy nem hülyeség,vagy csak véletlen egybeesés?



2017. jan. 27. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

A mellkas nem csak a rák jegyűeknél lehet erogén zóna. Ott vannak a mellbimbók, mellek... Elég sok ember érzékeny ott.

A horoszkópok meg olyan általánosságokat fogalmaznak meg, amik könnyen megtörténhetnek bárkivel, illetve könnyű beléjük magyarázni bármit. Így nem csoda ha úgy érzed, hogy néha el van találva. Bármelyik jegy horoszkópját elolvashatod egyébként, időnként úgy fogod érezni, hogy el van találva a dolog, még akkor is, ha nem is a rák horoszkópja az. Az általánosságok miatt.

2017. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Hülyeség.

A mellkas szinte mindenkinél erogén zóna. Olyan hülyeségeket írnak össze, amiben szinte bárki magára ismerhet, főleg, ha akar is :)

2017. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Vágd ki a horoszkópokat anélkül hogy elolvasnád és ragaszd le hogy melyik jegyről szól. Keverd össze. Keresd ki hogy melyik illik rád. Nézd meg hogy egyezik-e a jegyeddel illetve lepődj meg hogy nem tudod eldönteni melyik illik rád, mert többé kevésbé mindegyik. Ez olyan mint amikor azt írják hogy utazni fogsz. Ekkor minden rák utazáson vesz részt? És azok akik szintén utaznak és nem rákok? Szóval marhaság az egész, olyan dolgokat írnak ami mindenkire ráillik bizonyos fokon ezért magára ismerhet.
2017. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100 féle helyen 100 ilyen dolog van... Annyi mindent összeírkálnak mindenhol,hogy BIZTOSAN eltalálnak egyet s mást.Csak véletlen egybeesés
2017. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!