Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Írnátok nekem "szerencsés"...

Írnátok nekem "szerencsés" jegyeket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
pl. itt szembesültem vele, hogy pár csillagjegy elég szerencsétlen. Akkor kikre lehet "felnézni" az állatövi jegyek közül?
2010. máj. 6. 18:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy szerencsés jegy. Minden jegynek vannak szerencsés és kevésbé szerencsés tulajdonságai.
2010. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a nyilas nagyon szerencsés. tapasztalat, az oroszlán is.
2010. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mindkét válaszolónak igaza van. Hagyományosan a Nyilast, a Mérleget, a Halakat és a Bikát tartjuk "szerencsésnek", a Kost, a Skorpiót, a Bakot és a Vízöntőt "szerencsétlennek". A Jupiter és Vénusz mint szerencse szimbólumok, és a Mars, Plútó, Szaturnusz mint szerencsétlenség szimbólumok miatt.

De!!!! Ezeknek a jegyeknek ez az uralkodó bolygójuk ezért az ÁLTALÁNOSÍTÁS. Ugyanakkor minden embernél álltak valahol ezek a bolygók. Akinél rosszul azok "szerencsétlenebbek" akinél jól azok "szerencsésebbek" függetlenül attól milyen jegyben születtek. Ahol a szerencsbolygóid állnak ott szerencsésebb vagy, ahol a szerencsétlenségbolygóid állnak ott szerencsétlenebb vagy. Ugyanakkor a szerencsebolygóknak is van szerencsétlen tulajdonságuk és a szerencsétlenségbolygóknak is szerencsés tulajdonságuk/oldaluk.

Nem akartam szakszavakat írni, így meg kusza lett. Ha nagyon nem érthető az a lényege hogy amit az élet elvesz itt, visszaadja amott, és mindez még az idővel is kombinálva van. Most jó, holnap rossz lesz, aztán megint jó. Szóval erre a kérdésre csak általánosságban lehet válaszolni.

Pussz,

e

2010. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!