Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a SZŰZ csillagjegy rossz...

Mi a SZŰZ csillagjegy rossz és jó tulajdonságai (jellemvonásai)?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 19:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
googlebe be lehet írni, s elolvasni :)
2017. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív:

rendezett

szorgalmas

átlátja és kezelni képes a feladatokat

gyakorlatias


Negatív:

kevéssé érzéki

kritikus

2017. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Pozitív: előre látó, józan és szerény

jó érzékkel kiszúrja a hibákat

maximalista, precíz, jó munkaerő

ha valamit megígér, az úgy is van

bármit rá lehet bízni, bármit jól megszervez

pragmatikus

nem viszi túlzásba az érzelmeket

érdeklődő

ápolt

Negativ: túlzásba viszi az óvatoskodást, vészmadár

kritikatűrő 1-es

a „na én megmondtam…”

nem látja a fától az erdőt

kontráz vagy kritizál

szőrszálhasogató

rébuszokban beszél

kicsinyes

2017. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

.ebbe az irányba, ha kicsit tapogatódzol: [...]

[link]

2017. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szorgalmas, tevékenykedő, gyakorlatias alkat, de szüksége van a biztató szavakra és irányításra, mert olykor elaprózza a dolgokat. Rendzserető, szereti hasznosnak érezni magát, jó megfigyelőképessége, kitűnő nyelvérzéke van. Éles kritikai érzékkel rendelkezik, szeretb eszélni, élénk, éles eszű, intelligens és szerény ember. Erős önfegyelme van, ha elhatároz valamit, azt többnyire végig is csinálja. Rendezett és tartózkodó életet él, óvatos. Fél az ismeretlentől, sokszor aggodalmaskodik, és érzékeny.


Uralkodó bolygó: Merkúr

Elem: Föld

2017. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Rendesnek, kedvesnek, társaságinak tűnnek az elején, viszont sajnos sokszor érdekemberek, főleg kapcsolatban. Határozottnak mutatják magukat, viszont ha jobban figyelsz rájuk, egy idő után észreveszed, hogy mekkora színészkedéssel és előadásmóddal adják elő a hazugságaikat, főleg akkor, ha egyelőre nem vagy számukra hasznos, "termelő" személy.
2017. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Állítólag rendes és pedantériás


Én ahány szüzet ismerek azok esetében a horoszkóp nagyon melléfogott

2017. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


ez nem igaz, lehet hogy volt dolgod ilyenekkel de általánosságban ezt egyáltalán nem lehet kijelenteni.

2017. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pozitív: előre látó, józan és szerény IGAZ

jó érzékkel kiszúrja a hibákat IGAZ

maximalista, precíz, jó munkaerő>>>> Csak ha érdekel a munka

ha valamit megígér, az úgy is van IGAZ

bármit rá lehet bízni, bármit jól megszervez >>> Ezt az sem gondolhatta komolyan aki írta

pragmatikus >>>> Nem jellemző

nem viszi túlzásba az érzelmeket IGAZ de fejlődő képes a dolog

érdeklődő IGAZ

ápolt Fogjuk rá

Negativ: túlzásba viszi az óvatoskodást, vészmadár IGAZ esetenként

kritikatűrő 1-es Nem Igaz

a „na én megmondtam…” IGAZ

nem látja a fától az erdőt NEM IGAZ

kontráz vagy kritizál IGAZ

szőrszálhasogató NEM Jellemző

rébuszokban beszél NEM Igaz

kicsinyes NEM jellemző

2017. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem szűz horoszkópom van és amúgy, van nagyon jó és rossz oldala is ennek a jegynek(?). Szóval ha magamat és a többi szűz csillagjegyű ismerősömet veszem górcső alá akkor azt kell mondanom, hogy az éles ész az mindenhol meg van. Ezt a jegyet nehéz átverni, mert folyton figyel, mindenre és mindenkire vagy legalább is jobban mint az átlag. Mivel változó jegy, elég sokféle irányban változhat a személyisége. Az önbizalomhiány abból fakad, hogy kritikus szemmel néz a világra és magára -> Ezt én inkább úgy mondanám, hogy az a rengeteg figyelem néha jelentéktelen dolgokra is fordítódik, mint pl Biztos jól nézek ki? Lehet, hogy hülyeség most megszólalnom?.. Szóval a tökéletességre való törekvésnek ez az árnyoldala. Lehet, hogy már az írásomból is feltűnt, hogy kicsit túlmagyarázom a dolgokat, de ez is része a személyiségemnek, a lényeg benne van. A precizitás a munkában nagyon jól jön. A színészkedés azért szükséges, mert nem mindenki jófej a világban. Ezzel remélem nem mondtam újjat. A naívságnak nincs helye. A romantikus gondolkodás szerintem meg van minden szűzben szóval ne higgye azt senki, hogy mi ilyen tisztaságmániás, okoskodó, száraz robotok vagyunk. A szűz csillagjegy keresztje, hogy egyszerűen csődöt mond az érzelmek kifejezésében és mivel kisebbnek érzi magát ha valami rosszul megy neki inkább annyiban is hagyja. Sok szeretetre van szükségük (ezt azoknak mondom akiknek mondjuk a párja szűz, már ha olvassa még ezt valaki egyáltalán (én biztos nem tenném)).
2017. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!