Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy rák jegyű lány és egy...

Egy rák jegyű lány és egy vízöntő jegyű fiú mennyire illenek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban mennyire jönnének ki egymással?
2017. febr. 19. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám rák, apukám vízöntő, nagyon jól kijönnek már 56 (!) éve.
2017. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
Csak gondolj bele logikusan..A vízöntő,vizet önz, a ráknak pedig vízre van szüksége :D Tehát, a vízöntő leönti a rákot vízzel. Tökéletes párosítás :D
2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én rák vagyok rák aszcendenssel, és általában jól kijövök velük. Ha csak a csillagjegyet nézed, és mondjuk tipikusak vagytok mindketten, az lehet problémaforrás, hogy a rák nagyon kötődik, stabil párt, életet keres, a vízöntő meg sokkal kevésbé kötődik a párjához, lakhelyéhez, stb. Annyi minden más befolyásolhat viszont, hogy összehasonlíthatatlan, volt egy vízöntő rák aszcendenssel, vele nagyon jól összepasszoltunk, de vízöntő bika aszcendenssel, számomra hosszabb távon elviselhetetlen volt.
2017. febr. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én Vízöntő vagyok, vízöntő aszcendensel. Én személy szerint borzasztóan rosszul viselem a Rák jegyű embereket. De ez én vagyok. Ne alapozd az életed a csillagokra. Nem azon múlik milyen lesz a kapcsolatotok hanem rajtad és a partnereden.
2017. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is vízöntő vagyok és ugyanez a problémám.(ezért írtam ki a kérdést)Nagyon nehezen viselem el a rák jegyű embereket( sztem túl érzelgősek és nem elég ruganyosak).Nem a horoszkóp alapján szoktam partnert választani,de valahogy mindig igaz amit írnak erről.(régebben hülyeségnek tartottam a horoszkópot)
2017. febr. 21. 21:47
 6/8 anonim válasza:
67%

#4-es

Én is így vagyok velük. Túl sokat drámáznak, túlreagálják a dolgokat, és szenvednek. (Persze tisztelet a kivételnek, de sajnos olyannal még nem találkoztam)

A Vízöntőkre az jellemzőbb, hogy racionálisak és nehezen viselik a túl érzelmes helyzeteket meg a dúl sok érzelmet.

Míg a Rákok többnyire ragaszkodnak, a Vizöntőknek elsődleges a személyes tér és a függetlenség és a magánélet. Nem szeretik ha kontrollálva vannak vagy ha valaki rájuk akaszkodik.

Én se hittem régen a horoszkópos dolgokban. (A napi horoszkópot a mai napig hülyeségnek tartom) De az általános jellemzőkben van valóság. De azért nem jó ha az ember erre támaszkodik, mert vannak erős aszcendensek amik képesek teljesen megváltoztatni az adott jegyet.

Ismerek egy Halak-ot aki SEMMIBEN sem hasonlít az általános Halak jegyre - csak annyiban hogy bárhol elalszik - mert erős Bika aszcendense van.

2017. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-6-os, én is ugyanezt láttam. Meglepett a helyzet, de többször láttam, hogy vízöntővel nagyon nem értik meg magukat.
2017. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1 éve és egy rák férfi a párom. Szeretem. Ő is engem. Mi jól működünk :3

~egy érzelmes vízöntő lány~

2017. márc. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!