Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nők! Akiknek kos párjuk...

Nők! Akiknek kos párjuk van/volt eltudná mesélni milyen volt vele?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy tudtátok megtartani, kedvében járni, veletek hogy viselkedett, hogyan fejezte ki az érzelmeit.

A párom kos, állandóan szarkasztikusan beszél, egoista de pont jó, nem valami bújós de kimutatja, hogy szeret. Akármit kérdezek csak szarkasztikusan válaszol, közös dolgok, jövő, mindennel... Egyedül ha azt kérdezem, hogy velem marad e és hogy szeret e, na arra tud normálisan válaszolni.

22L



2017. febr. 28. 14:25
 1/10 anonim válasza:
59%
Ez nem azon mulik, mi a csillagjegye, fogjatok mar fel.
2017. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy kost.Kifejezetten bújós volt.Csak a .. hiszik h a csillagjegy majd meghatároz minden.Ha elolvasod a horoszkópját minden nap az igaz rá?Hát biztos nem!Na akkor ebből kovetkeztessel már es ne azzal foglalkozzál mi a csillagjegye.
2017. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A párom kos, 29 éves, 1,5 éve vagyunk együtt.

Ki tudja fejezni az érzéseit tettekkel és szóban is. Naponta többször megölel, puszit kér, este simogat. Kimondja amit gondol, hetente többször mondja hogy szeret, hogy szép vagyok, hogy annyira jó rám nézni, hogy mindent imád bennem.


A jövőről és közös dolgokról is lehet vele beszélni, kb ugyanannyiszor hozza fel ő ezeket a témákat mint én.


Hogyan tudom megtartani dolgon nem gondolkoznék a helyedben. Mindenki olyan, amilyen. Vagy szeretik vagy nem. Engem a párom úgy szeret, hogy vagyok. Mindent ugyanúgy csináltam az első randin is, mint ahogyan ma. Magamat adtam. Ezért szeret.


Viszont 1-2 dolgot nehéz megértetni vele, de ezek tipik azok a dolgok amiket más pasikkal sem egyszerű :) Ezt leszámítva minden ok! :) De amúgy meg nem a csillagjegyen múlik.

2017. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én párom ennek az ellentéte, pedig kos; nem hiszem, hogy van összefüggés.

Az enyém ezeket szereti: meglepetések, csoki, marhapörkölt, Balaton, szaunázás.

2017. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez felnőtt Párkapcsolat?Nem inkább ezoteria téma?Semmi összefüggés!
2017. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel a hülyeséggel menj az ezotéria fórumra. A horoszkópnak semmihez semmi köze.
2017. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
A mostani párom és az exem is kosok. Nem tudok elképzelni két ennyire különböző személyiségű embert, a párkapcsolati viselkedés terén is totálisan egymás ellentétei. Semmi nem múlik a csillagjegyen.
2017. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%
Én Bak vagyok, de Kos az aszcendensem, ergo jobban érvényesül a viselkedésemben a kos. Erőteljes, dinamikus, célratörő, tüzes, lobbanékony tudk lenni, de nagyon mélyen és kitartóan szeretem a nőt, ha szerelmes vagyok. Án amondó vagyok, szenvedéllyel, tüzzel, spontaneitással, folyamatos megújúlással tudsz a kedvében járni a hozzám hasonló embereknél, illetve a humor nagyon fontos, hogy értsd és elfogadd a szarkasztikus humort.
2017. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok, van egy rakás helyesírási hibám, f...k. Bocs, telóról írtam.
2017. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párom kos, és soha nem viselkedik úgy, mint amit te írtál :D

Én is kos vagyok, a horoszkóp alapján viharos kéne hogy legyen a kapcsolatunk, ehhez képest tökéletesen nyugodt és kiegyensúlyozott, romantikus.

Marhaság ez alapján dönteni, vagy tenni bármit.

2017. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!