Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek az asztrológiában?...

Ti hisztek az asztrológiában? Konkrétan arra gondolok, hogy a születési idő és hely alapján megállapított bolygóállásból megjósolható a jövő.

Figyelt kérdés
Szerintem csak a véletlen eredménye, hogy 1-1 dolog beigazolódik, vagy hasonlóan alakul. Ha más személy születésnapját, helyét adnám meg sajátomként, abból is pont annyi valósulna meg vagy alakulna hasonlóan az életemben, mintha a saját adataimat adtam volna meg. Tévedek?

2017. jún. 5. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem véletlen direkt nagyon általános dolgokat jósolgatnak, másrészről pedig hogy nem fogalmaznak konkrétan. Gyakorlatilag bármit mondanak, abba az emberek nagy része bele tud magyarázni valamit, ha nagyon akar.

Én is direkt ennek ellenőrzésére kipróbáltam már valótlan adatokkal is, és elég egyértelmű lett az eredmény. Közönséges átverés az egész.

2017. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

en csak a gasztronomiaban hiszek. nagyon szkeptikus vagyok veluk, az elso kommentelo megadta ra reszben a valaszt. amugysem hiszek a predesztinacioban, foleg nem ilyen szammisztikaban, esetleg horoszkopban.


az ido szerintem tobb sikon fut, nem csak egy jovo letezik, hamar valtozik, ezert nem josolhato meg.

2017. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A bolygóállások és a földi történések között semmilyen ok - okozati, sem tapasztalati, sem elméleti összefüggés nincsen.
2017. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 100%, hogy a csillagok fènyt árasztanak ès ez a fèny hullámokban terjed. Egymásra hatással vannak ès egymás bolygóira is. A hullámok az egèsz vègtelent bejárják, hullám völgy, hullám domb. Fèny ès sötètsèg.

A vízbe dobott kő ezt jól szemlèlteti. A hullámok forrása, minèl intezívebb ès gyorsabb kibocsájtó, annál hamarabb èr vissza hozzá a reakció. Ezek szintèn hullámok mindenhonnan. Az ember is hullámokat ereget ès minden lètező dolog.

2017. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4.


És akkor mi van, ha a csillagok fényt bocsátanak ki? Mekkora hatása lehet egy távoli csillag fényének itt a Földön?


És ha hatása van, akkor vezesse már le valaki, miért "hat" másképp az az asztrológia szerint? Mitől más az a hatás, ha valaki Nyilas vagy Bak?


Addig jó míg távoli csillagok nincsenek ránk nagy hatással. Ha komoly hatással lesznek - pl. egy aránylag közeli szupernóva vagy hasonló - az baj lesz.

2017. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha belenézel egy mechanikus óra belsejébe, látsz egy csomó fogaskereket. Ha az ezernyi fogaskerék közül kiszemelsz magadnak egyet, annak is egy fogát, és tudod, hogy pontosan hol helyezkedett el az a fog fél órával ezelőtt az óra szerkezetében, akkor ki tudod számolni, hogy hol lesz a kismutató másfél óra múlva. A világ is egy nagy, felfoghatatlanul bonyolult gépezet, aminek minden élő és élettelen, az utolsó atom, elektron, foton is alkatrésze. Az ember sorsa valamelyest rugalmas, de vannak benne fix csomópontok, mint az óra számlapján a percek rovátkái, amik mindenképpen bekövetkeznek. Aki nem ért az órához, az ne akarjon belenézni a fogaskerekek közé, illetve akár hisz benne, akár nem, akár a saját észérveit felhozva meggyőződéssel állítja hogy a mutatók és a fogaskerekek, rugók nincsenek összefüggésbe egymással, attól még az az óra megmásíthatatlanul ketyegni fog.
2017. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyugatiban nem hiszek, de a keletiben igen. Az már bizonyított eleget Kínában.
2017. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!