Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi Ikrek aszcendens...

Vízöntő férfi Ikrek aszcendenssel. Erről mit mond az asztrológia, milyen ember/személyiség?

Figyelt kérdés
Szkeptikus vagyok, de kíváncsi is. Itt van ez az izé is, hátha érti valaki: [link]
2010. máj. 20. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
egy ilyen "izé" elkészítéséhez program kell. Ha már vetted a fáradtságot és van programod, a jeleket is megnézhetted volna, mert ott van benne.
2010. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elismerem, lusta voltam elolvasni és az időt és energiát is sajnáltam rá. De most elolvastam, sokminden illett rám és néhány dolog egyáltalán nem. De mi van ha elolvasok más kombinációkat is? Gondolom azok szintén illenének is rám meg nem is. Ez a bajom a "hivatalos" asztrológiával.


Tehát végülis rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nem az érdekel, hogy a könyvek mit mondanak rólam, hanem hogy mik a személyes gondolatok/benyomások/tapasztalatok az ilyen asztrológiai adatokkal rendelkezőkről (csillagjegy+aszcendens vagy maga az egész "izé" alapján). Forer effekt nélkül.

2010. máj. 20. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Most persze írhatod, hogy az alapján már könnyű hogy leírtál pár dolgot, de egyébként a Vízöntőkre jellemző ez a fajta "hozzáállás". Akarják is a nem "hagyományos" dolgokat, hisznek is benne, érdekli is őket . Keresik az újdonságokat, még a "meredekebb" utat is megjárnák, hogy valami újszerűt találjanak. Nem érik be holmi asztrológiával, akkor már egy kis okkultizmus meg egy kis ezmegaz is legyen benne. Útkeresők, tipikusan egy érettebb életkorban találnak rá az "igazi" egyéniségükre. Az Iker hasonló, de nem igazán akar a mély dolgokba belemenni, a felszínen nagyon is konyít mindenhez, de igazán nem mélyed bele semmibe. Na ez a kettő kever intve. Húzd meg-ereszd meg, de jó értelemben. Személyes véleményem szerint sem érdemes teljesen komolyan venni az asztrológiát és csakis az alapján élni, tehát jó ha érdekel valakit, de sok minden határoz meg egy embert...(pl. neveltetés, barátok)
2010. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!