Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért szól minden a Skorpiókról?

Miért szól minden a Skorpiókról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


ha meg nem a "legjobb" pozicióban szerepelnek, akkor a legrosszabban: [link] (de középút nincs)


és egyébként ismerősöm is mondta: igen, a skorpió a legjobb csillagjegy, de csak nőként.


tudom, hogy nincs olyan, hogy "legjobb csillagjegy", ezért is érdekel, miért emelik ki olyan sokszor a skorpiót?



2017. júl. 12. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Gőzöm nincs. Egyébként mitől lenne a legjobb? Elég bonyolult emberek.
2017. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Laylah ***** válasza:
Én sem tudom, de Halakként imádom őket és ők is engem. Legjobb barátaim mind skorpiók voltak eddig.
2017. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

én utálom a skorpiókat

Gondolom azért,mert a nővérem skorpió és eléggé elnyomott engem,mindig az volt,amit ő akart,mindig neki volt igaza(szerinte)és eléggé nagyképű,beképzelt,aki nagy egyéniségnek és egyedinek hiszi magát.Aztán meg álszent is meg titkolózós és irigy meg áruló is.

2017. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

amúgy lehet attól lett akkora egója,hogy folyton a csillagjegyes cuccokat bújta,és gondolom mindig a skorpiót olvasgatta,arról meg tudjuk miket írnak xd

(most ezt azért is gondolom,mert különösebben nem hiszek a horoszkópokban....már egy ideje)

2017. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de miért írnak EKKORA dolgokat a skorpiókról??
2017. júl. 12. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Tessék, csak a kacsolódó cikkek között, ahol nem a skorpió a nyerő:

[link]

[link]

[link]


Ezen meg jót röhögtem. Melyik jeggyel jössz ki idén legjobban? A bika és vízöntő egymásra talált, na de a többi? A skorpiót speciel itt sem érdekli senki, ő egyedül kacsingathat az ikrekre.

[link]

2017. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy csak önreklám. Viszont szerintem sokkal hatásosabb lenne, ha nem hazudnának és vernének át mindenkit, aki csak elébük kerül. Skorpió nő is nagyon sokszor átveri a szerelmes típusú férfiakat, rengetegszer csalja meg őket akkor is, ha már több gyereke van, sokszor láttam ilyet. Annyira már meguntam ezeket az embereket, Skorpió férfit és nőt, hogy igenis igényem van arra, hogy csak a pozitív emberek társaságát keressem!
2017. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2017. júl. 25. 11:54
 9/10 A kérdező kommentje:
2017. júl. 25. 17:49
 10/10 A kérdező kommentje:
2017. júl. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!