Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntők milyen csillagjegyű...

A vízöntők milyen csillagjegyű férfiakkal jönnek ki jól egy kapcsolatban? Milyen jegy illik hozzájuk?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 14:48
 1/10 anonim válasza:
12%
Én vízöntő vagyok, a párom oroszlán. Tökéletesen kijövök vele. De az biztos hogy vízöntő vízöntővel nem jön ki jól. (Tapasztalatból mondom!!!!)
2017. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Bármelyikkel, amelyiknek a személyisége megfelelő. A születési dátum erre kereken nulla hatással van.
2017. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Mérleg, Ikrek, Kos, Oroszlán, Nyilas
2017. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Aneem ***** válasza:

A Nyilassal és a Mérleggel jól működő kapcsolatnak nézhetnek elébe a vízöntők.


A Kos és ikrek jegyekkel kapcsolatban ha sokat figyelnek egymásra és kölcsönösen odateszik magukat a dolgokhoz akkor lehet a dologból harmónikus kapcsolat.

2017. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Aneem ***** válasza:
Oroszlánnal kéteséllyes a kapcsolat, vagy nagyon jó lessz, vagy nagyon rossz. Középút úgy néz ki nincs.
2017. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Én rák vagyok,férjem vízöntő,a 2 jegy együtt totál nem jön ki, mindenhol ezt írják.

Viszont 35 éve együtt vagyunk, nem mondom hogy mindig mindenben egyetértünk, de nagy gond nincs velünk.

Akkor még mikor összejöttünk, nem volt internet hogy horoszkópokat olvassak, szerencsére.Most olvasom már, hogy nem illünk össze, de már késő!Hülyeség ezzel törődni, lényeg amit éreztek egymás iránt, és hogy az értékrendetek mindenben nagyjából azonos legyen.

2017. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
38%
Ikrek tapasztalat alapján jó.
2017. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vizonto oroszlannal szerintem nem a legharmonikusabb, az oroszlannak dominal az irányitás és egy vizontot lehetetlen irányitani kontra a vizonto akar iranyitani = harc :-D!

Ikrekkel jol kijon, illetve a rákkal is.

Rák nap,ikrek aszc,oroszlan hold :-) - Csak vizontoim voltak...

2017. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Oroszlán tökéletes, Mérleg kipróbálnivaló, csak a legtöbb mérleg férfi tyutyimutyi, viszont jól tudnak szeretni, és úgy ugrál, ahogy te fütyülsz:D

Nyilast is ki lehet próbálni


!!! elkerülendő !!! - szűz - mentsen meg téged az úristen tőlük.

2018. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
64%

en vizonto no vagyok


ikrek szerintem tokeletes, rak szinten, merleg is


tiltolista bika, kos, szuz, skorpio

2018. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!