Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiség vagyok a...

Milyen személyiség vagyok a horoszkópom szerint?

Figyelt kérdés
Hali kiváncsiságból megszeretném tudni elméletileg milyen személyiség vagyok. A témában annyit megtudakoztam, hogy kell a napjegyem vizöntő az aszcedens meg a hol oroszlán. Akkor milyen személyiség lehetek?

2017. júl. 28. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiányos infóval nehéz megmondani milyen jegyű vagy. A tulajdonságaidat mondd el. Azokat amiket naponta lehet tudni rólad és az emberek mondanak rólad. Személyiség meg milliárd lehet azt nem lehet csakúgy jósolva tudni.
2017. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet jósolni csak kiváncsi vagyok mi jön ki, ha valaki így ismeretlenbe csak a csillagjegyemet tudja , mit talál el😂
2017. júl. 28. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Mesélek valamit. Kb 25 éve, egy karácsony éjszakáját a munkahelyemen töltöttem. Általában engem osztott be a főnök, mert tudta, hogy ha én vagyok bent, akkor ő nyugodtan ünnepelhet, mert megoldok mindent. No, benézett egy üzemzavar, szoptunk, mint a torkosborz. Ahelyett, hogy reggel hatkor elhúztunk volna a francba, még délben sem láttuk a végét, s noha általában barátságos hangnemben társalogtunk, aznap elég anyázós kedvünkben voltunk. No, bent voltam a vezérlőben, amikor a rádió bemondta a horoszkópomat. Idézem: "Ma békés meghitt légkör lengi körül."

Hát, ja...

2017. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!