Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Mit jelent az uralkodó bolygó?

Én halak vagyok, uralkodó bolygóm a Neptunusz azt hiszem. De ez mégis mit takar? Hogyan kell értelmezni?22L

08-12 21:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Az én uralkodó bolygóm a Föld és sokkal szebb, mint a te uralkodó bolygót. Az uralkodó bolygó annyit jelent, hogy a jövőben uralkodni fogunk a többi bolygó felett csak még technológiailag még nem jutottunk arra a szintre. De csak a jövő kérdése, szóval készüljetek fel Neptunusziak.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 08-12 21:43 Privát üzenet
a jegyeknek van uralkodó bolygójuk, a Halaknak a Jupiter (és a Neptunusz)
[link]

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 08-12 22:40 Privát üzenet
Sehogy, csak kétségbeesett próbálkozás a horoszkóposok részéről, hogy valami áltudományos köntöst adjanak a hülyeségüknek. A bolygók állása semmilyen hatással nincs az életedre.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 08-13 08:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudna ebben segíteni az asztrológia?
Olyat szoktak az asztrológiában megállapítani, hogy egy év milyen bolygó uralma alatt áll?
Milyen tulajdonságai jellemzőnek egy Szűz Marsú személynek?
Milyen lehet ez a Kos jegyű férfi ezekkel a bolygóállásokkal? Többi lent
Mi számit erősebbnek? Ha egy bolygó áll a házban, vagy a ház uralkodó bolygólya? Melyiket, milyen kontextusban kell venni?
Miért "szükségszerű" bármilyen világkormány létrehozása, pontosabban miért kell egy bizonyos elitnek uralkodnia? (Orwellből és Huxleyból kiindulva, bővebben lent).

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu