Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » ♒♏Vízöntő férfi...

♒♏Vízöntő férfi és skorpió nő kapcsolata? ♏♒

Figyelt kérdés

Ti, akik hisztek a horoszkópokban mit gondoltok erről? Össze szeretném hasonlítani a ti véleményeteket a valósággal. Érdekel mennyi az egybeesés.

A válaszaitokat köszönöm!😊



2017. szept. 24. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Mindannyian Egyek vagytok és nem szabad, hogy bármi különbséget tegyetek egyik vagy másik lélek között, hogy vajon kinek is küldjétek a Fényt.
2017. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es, kaptál zöldet, báf fogalmam sincs miről beszélsz. 😀 De ez a véleményed, erre voltam kíváncsi. 😀
2017. szept. 24. 13:43
 3/10 A kérdező kommentje:
*bár
2017. szept. 24. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A horoszkópnak nincs semmi jelentősége. Csak a sok hülye elhiszi.
2017. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem egy jó párosítás, a vizöntő szabad, lázadó típus, a skorpió pedig egy sértődékeny, merev, konzervatív jegy, nem viselik el egymást.
2017. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zenon ***** válasza:
A skorpiók nem szeretik, ha nyakon öntik őket vízzel. Meg fog marni. Előre szóltam.
2017. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem szabad!!! víz és levegő jegy marhára nem ajánlott együtt, felejtős!
2017. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vagyok és már a kérdésen is kiakadok. Más véleménye nem a valóság? Esetleg tapasztalatok összehasonlítása, nem?
2017. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En skori no vagyok volt parom pedig vizonto. Szexualis teren nyitottak es brutalisan szenvedelyesek, vallalkozo szellemuek voltunk am a mindennapokban fojamatosan csak martuk egymast. Hosszu tavon nem a legjobb

Kishijjan a szo szoros ertelmeben kinyirtuk egymast😅

2017. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rakkent írok, majdnem skorpio 3 vizonto palim volt kettő abból több evig ( 2 illetve 3) nem vagyok tipikus rak, de azt a minimális erzelem kinyilvánítást amire igenyem volt se tudta megadni, donteskeptelen, anyagias, rendkívül féltékeny és önző. A pozitívum nagyon jó volt velük az ágyban, már amikor szexeltunk nincsenek nagy igenyeik, jó a humoruk, lazadoak és nem erdeklik őket mások velemenye..... számomra ez is pozitív dolog volt..

Nem bántam meg egyik kapcsolatot sem hiába volt tele főleg a 3 éves telis tele undoritobbnal undoritobb veszeledesekkel.. máshol szemvedelynek hivjak.. mikor mi.. egyszer ez egyszer agybaj..

Azóta megfordult az elezemben szűz, oroszlán, és bika...

A jelenlegi bika.... eddig azt mondom hogy mindig is öt kerestem meg ha az elején is de már látom a hibait:-)


Bocsi ha számodra nem mérvadó rakkent a tapasztalatom! Szerintem rendkívül hasonló a két jegy!

2018. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!