Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfit vagy nőt...

Oroszlán férfit vagy nőt mikortól és hogyan lehet rávenni arra, hogy viszonozzon is valamennyit abból, amit másoktól elvárnak (barátoktól, párkapcsolattól)?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta azt látom személyes és mások tapasztalataiból, hogy az oroszlán napjegyű emberek szinte semmit nem szoktak viszonozni, viszont annál több mindent elvárnak, szugerálnak, jelzik a szükségleteiket arra várva, hogy teljesítse valaki nekik azokat.

Egy szintén tűzjegyű.



2017. okt. 18. 12:22
 1/6 piriiiii ***** válasza:
100%

A nővérem oroszlán (32 éves), én egyébként bak vagyok, tehát a teljes ellentéte, bár ugye a napjegy nem minden (ott az aszcendens, ami már rengeteget változtathat, meg a többi bolyóállás, stb). Sosem éreztem, hogy ne viszonozna. Sőt.

Az tény, hogy sokszor... hogy is fogalmazzak... ragad bele a saját világába, a saját kis életébe, sokszor foglalkozik csak azzal, és másokéval felületesen, de ettől függetlenül viszonoz mindent. Kimutatja a szeretetét, érdeklődik, segít. Elvárni pedig végképp nem vár el semmit. Nagyon talpraesett.

És a legtöbb oroszlán, akivel eddig találkoztam, ilyen volt. Kedves, nyílt, barátságos. Csak 1-2 kivétel, azok viszont óriási kivételek, "igazi oroszlánok", már ami a negatív tulajdonságokat érinti, önzőek, pöffeszkedőek.

2017. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:

Egyébként, ha Te rá akarsz venni valamire egy másikat embert, onnantól kezdve Te is szuggesztív, manipulatív vagy. Meg önző is. Ezt jó elkerülni.

Ne várj el senkitől semmit. Csak egy tanács.

2017. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiii ***** válasza:
másik embert*
2017. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, de nagyon komoly visszaélések vannak ezzel kapcsolatosan és nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel amúgy.
2017. okt. 19. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad elfelejteni, hogy a csillagjegy a keret, és hogy abból mi jön ki, azt a benne megszületett entitás fejlettségi szintje határozza meg. Én bakként pl azt élem meg, hogy ha oroszlánt látok közeledni (vannak jegyek, amik arcról felismerhetőek, az oroszlán ilyen), már "távozz tőlem sántán" felkiáltással keresztet formázok felé az ujjamból is :) Bizonyos jegyeket nem véletlenül neveznek "uralkodó", kardinális jegyeknek. Szepes Mária nagyon találóan jellemezte őket, az oroszlán tipikus francia napkirály, aki nem igazán tűr ellentmondást, és minél fejletlenebb emberileg, annál erőszakosabban próbálja meg érvényesíteni az akaratát. Én, mint "sértett cézár" (szintén Szepes Mária) viszont ezt nem tűröm, és ugyan ma már nem osztom az észt boldog-boldogtalannak, amerre megyek (igen, rájöttem, magamnak is kevés :D ), de konok zárkózottsággal élem a magam feje után az életét, fejet leszegve, fogakat csikorgatva, "csakazértis"... De pontosan azért, mert "nem nőttünk egyforma magasra", a csillagjegyek keretek, lehetőségek. Az intelligencia, vagy annak hiánya dönti el, hogy ezen keretek erényei, vagy negatívumai fognak-e kidomborodni a benne élő személyben.
2017. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en oroszlanjaim ferfi es no, nagyon joszivuek, nem sajnaltak tolem sohasem semmit. En pedig alapbol adok szamomra kedves embereknek.. Lehet ezert lehet nem, de aiket en ismerek, viszonzoak. :-) Meg viszonzas nelkul is joszivuek.
2017. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!