Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek férfiról vélemények?

Ikrek férfiról vélemények?

Figyelt kérdés
én ikrek vok csk kérdezem a dolgokat, és még 1 kérdés, 1 másik ikrek csajjal ill halkkal hogy jönnék ki párkapcsolati téren?
2010. máj. 31. 12:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
erre én is kiváncsi vagyok...
2010. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28/F ikrek vagyok, ikrek férfi halak nővel esélytelen, már volt ilyen barátnőm, ikrek barátnőm is volt kétszer, az egyik nagyon nem működött, a másik viszont jó kapcsolat volt.Az ikrek férfi mellett nem lehet unatkozni, de hosszú távon ha nem tudod lekötni a figyelmét, akkor esélytelen. Komoly kapcsolat ikrek férfival csak akkor lehet, ha tényleg szerelmes.
2010. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az ikrek pasik lazák, nagydumásak, pörgősek :) Párom ikrek, én rák vagyok, 6 éve együtt :)


23/L

2010. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az "elvek embere" szokott lenni,legalábbis saját tapasztalat a környezetemből..
2010. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Párom ikrek, mindig megy megy megy, folyton úton. De megbízható, nyugodt, optimista, és nagyon ragaszkodó. Bár sztem ez azért sok mástól is függ :)
2010. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Párom ikrek (F/34) én halak (N/32) 14 éve együtt. Bár tény, nem egyszerű. Merthogy egyikünk sem egyszerű eset. Őbenne tényleg két jellem lakozik, és hirtelen váltakozik. De megbízható, ragaszkodó, és kiváló apa!!!!
2010. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Párom ikrek ffi és ikrek nő, 3 éve vagyunk együtt, most várjuk az első babánkat. Boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk, sok közös barátunk van, adunk egymásnak szabad teret, de kettesben szeretünk lenni a legjobban, kirándulni, szórakozni, főzőcskézni vagy akár csak kártyázni egy jót.
2010. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
thx
2010. máj. 31. 15:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom hogy viccesek, szórakoztatóak, minden diliskedésre kaphatóak. Nyílt, optimista emberek.

Ami viszont idegesít bennük, az a figyelmetlenségük.

2010. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mit jelent a kérdező kommentje: THX???
2010. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!