Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók, ti inkább az eszetek...

Skorpiók, ti inkább az eszetek vagy a szívetek után mennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegyül fel, hogy olyan helyzetbe kerültök mondjuk, hogy beleszerettek valakibe, akibe nem szabad (pl. Tanár-diák, vagy pszichológusba) Természetesen ezeket nem szó szerint értem, hanem úgy, hogy egy idősebb/fiatalabb emberbe szerettek bele vagy egy olyan emberbe akivel valami miatt titokban kellene tartanotok a kapcsolatot, de nagyon szerelmesek vagytok az illetőbe.

2017. dec. 4. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig az ész után kell menni.De miért Skorpiók?:)
2017. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem értek hozzá, de egy kis keresés után ezt tláltam: A hím megfogja a nőstényt a tapogatólábánál, és húzza-taszítja előre-hátra. Spermáját a talajra bocsátja, és a nőstényt fokozatosan olyan helyzetbe hozza, hogy a sperma az ivarnyílásába kerüljön. Mind a hímek, mind a nőstények többször párzanak, és a sperma egy ideig termékenyítőképes marad. A nőstény az ivarszerveibe került sperma többször is megtermékenyítheti.
2017. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiába vagyok józan skorpió és hiába tudom, hogy ilyen esetben az eszemre kell(ene) hallgatnom, a rák ac.-m miatt mindig a szívem után megyek.

(Még akkor is, ha tudom, h töm3ny pofáraesés lesz a vége)

2017. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Skorpióként csak az eszemre hagyatkozom. De a te döntésed hogy vállalod-e a megpróbáltatásokat és megéri-e ez neked vagy sem.
2017. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A skorpió oda megy, ahol intenzív élmény van.
2017. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!