Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen "pofonegyszerű" elemzés...

Milyen "pofonegyszerű" elemzési példákkal tudjátok igazolni, hogy a születési horoszkóp "halálosan komoly", ill. amit a pszichológiatesztek, kézíráselemzések mutatnak, azt is megerősíti?

Figyelt kérdés

#asztrológia #születési horoszkóp #asztrografológia #radixképlet
2017. dec. 23. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azzal tudom, hogy aki ilyeneket csináltat, pláne pénzért, az bele akarja látni amit szeretne, és ez általában sikerül is. Én pl nem hiszek az efféle marhaságokban, de a múltkor direkt megnéztem egy ilyen horoszkóp izét. Egy betűje sem volt igaz rám.
2017. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%

Szerintem csak a jóslás része hülyeség, a személyiség jellemzésben tényleg van valami. Én anno feljegyezgettem az ismerőseim horoszkópját, és őket hasonlítgattam össze, hogy mik a közös jellemzőik. Ez nagyrészt egyezni szokott a könyvekben leírt tulajdonságokkal. Persze beleszól a neveltetés is a dologba.


Nem hiszem hogy a blygók, csillagok állása miatt. Lehet hogy azért, mert aki pl télen, hidegben születik, teljesen máshogy kezdi az életet, mint a nyári születésűek.

Ezt most személyesen tapasztalom a saját gyerekeimnél.

2017. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

' a születési horoszkóp "halálosan komoly" '

Ezt minden felesleges bizonítás nélkül el kell fogadni, hiszen akinek születési horoszkópját hivatásos, nagytudású aztrológus készíti el, az a személy meg fog halni!

.

Mindenki más is, csak ők szegényebben, horoszkóp nélkül.

2017. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!