Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi vagyok rák aszcenden...

Kos férfi vagyok rák aszcendenssel és tetszik egy rák nő nagyon, erről mit gondoltok szerencsés párosítás lehet? Jól lehetne szót érteni?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok F, és ő pedig 25 N .

2018. márc. 7. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be neki ne szórakozz!
2018. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ne ilyeneken gondolkodj, hanem nézd meg mi érdekli őt, mit szeret, beszéltesd és hallgasd meg, ha ennyire tetszik, és ne egy ilyen döntsön. De kinek mi!
2018. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ne az asztrológiára hagyatkozz!
2018. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul nézted az jegyeidet. Te egy birka férfi vagy ökör aszcendenssel, ha hiszel az ilyesmiben.
2018. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahogy a Kosokat nagyon vonzzák a Rákok. Próbáld meg, de érdemes lenne többet tudni róla és megnézni az egész születési képletét. Holdjegyet vagy Aszcendenst tudsz mondani? Hol tart most a dolog? Nem is értem, egy Kos nem gondolkozik ennyit, az fogja és letámadja a Rákot. Na hajrá! :)
2018. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!