Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan és mikkel tudok magamho...

Hogyan és mikkel tudok magamhoz vonzani egy rák nőt? (24F)

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságok, keltik fel az érdeklődésüket ?

2018. ápr. 22. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Badarsag!

Nincs olyan "rak no"

Egyszeruen csak a No van,es erzelmi intelligencia kell,ahhoz,hogy megerezd,mire van szuksege.

2018. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
61%
Nos, én mint rák nő tudok válaszoni a kérdésedre,hogy személyesen engem mi vonz, ami az alaptermészetemnek köszönhetően más rák csillagjegyűekre is igaz lehet. Leginkább az érzelmileg nyitott , “lelkizős” férfiak akiknek nem szégyen megnyílni és úgymond mélyebb dolgokról beszélgetni. Szeretem ha valaki romantikus, ugyanakkor nem viszi túlzásba de képes pl apró figyelmességeket tenni. Lehet hogy ez ilyen régi módi klasszikus dolog de a rák nők (és megsúgom sok más nő is) szereti ha a partnere határozott, ő hordja a nadrágot a kapcsolatban és igazán nőnek érezheti magát mellette! Nagyjából ennyi, sok sikert :D
2018. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En skorpio vagyok es pontosan hasonlo dolgokra van szuksegem,mint egy ran nonek 😛😛
2018. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Akartam irni rak nonek 😄
2018. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2-es köszönöm szépen, még ha tudsz kérlek írj további információkat !

#3,4-es légyzsíves oszd meg, hogy mikre van szükséged és mik jellemzők rád !

2018. ápr. 24. 00:18
 6/14 anonim válasza:
Én rák nő vagyok. Szerintem amire leginkább szükségünk van azok nem a külsőségek, hanem a belső értékek. Egy nagyon jó beszélgetés, amiben a partner meghallgat. Bizalom, őszinteség, romantika. (de nem nyál) A rák nő szereti, ha "elkenyeztetik". Ha a férfi sokszor elmondja az érzéseit a nő iránt. A férfi legyen igazi védelmező. A rák nő szereti magát biztonságba érezni és mivel családcentrikus, a pasitol is ezt várja el. Az ágyban pedig legyen szenvedélyes.
2018. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy ideig az "érdekes" emberek vonzottak akik valamiben kituntek kulsosegekben, foglalkozásban, hobbiban a többi ember közül. Mostanra inkább azokat az embereket nézem meg magamnak akiknek a kisugárzása megragad, illetve érzem rajta a kellő szexuális kisugarzast....:-))))

Hogy konkretizaljam sokaig csak vizontok voltak az életemben az utóbbi időszakban belekostoltam egy skorpió illetve bika jegyű ferfibe!

Az utóbbi meg most is tart, a szex az eddigi lehető legjobb a többi dolog már kissé nehézkesebb Vele! (Beszelgetesek ami szamomra nagyon fontos hogy legyen mindenről véleménye és el is tudja mondani nos őt sok dolog nem érdekli vagy három szóban lezártnak tekinti a témát mert velősen kifejezte magát. Vele a vitatkozás teljesen lehetetlen mert rad hagyja hahaha....:-) )

Skorpióval komolyabb dolgok nem tortentek beszelgetesen kivul de a tekintetunk sokat mondó volt egymasnak...:-))))

21/n

2018. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bak nő vagyok rák aszcendenssel.Ez is érdekel így?

Magammal pont jól kijönnék :D Haha.

Szóval nekem, a rák oldalamnak a biztonság a lényeg,védjen meg, de persze ne nyomjon el, mert azt már a bak nem tűri el bennem, a romantika, csak annyira, ameddig nem megy az ésszerűség rovására. Nem kell 100 szál vörös rózsa, elég 3 is- így érted?

Tulajdonságokban nyilván elsősorban a család, hogyan viszonyul a gyerekekhez egy férfi, mennyire előzékeny,udvarias engem azzal kilóra meglehet venni :D

Ha nem egyértelműek neki az illemszabályok, akkor képes vagyok azonnal ignorálni, bármennyire is szimpatikus lenne.Ez a bakságom.És úgy vagyok vele, h ha az anyukája nem tanította meg én nem fogom :)

2018. aug. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetlenegy aduásszal tudsz megfogni egy ràk lányt : vidd haza es mutasd be a szüleidnek. ( már ha komolyan gondoltad / od vele a kapcsolatot.....) Ezzel egy rák csajnál se lehet mellélőni .
2018. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolso ebben van valami....:-D

Rak/22n

2019. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!