Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki halak még? Mondja el...

Ki halak még? Mondja el hogyan eli meg az eletet, hogyan viszonyul az emberekhez, mi a munkaja, mit var az elettol, hogyan tudja kezelni a problemakat, konfliktusokat, ha vert helyzetben van, hogyam oldja meg? Utalok halak lenni, rohadt nehez

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem rendelnéd alá magad sztereotípiáknak, hanem megpróbálnád úgy élni az életed ahogy önszántadból tennéd, nem lennének ilyen problémáid. Nem azt kellene lesni hogy mit mondanak rólad a nagyokosok és te hogy skatulyázod be magad légből kapott közhelyes állításokba és próbálsz azoknak kényszeresen megfelelni, majd frusztrálttá válni mert a személyiségednek köze sincs ahhoz amit mások mondanak.
2018. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Minőségellenőr vagyok. Mindennap leúszok néhány kilométert, itt-ott betúrok a kavicsok közé és ellenőrzöm, hogy jó-e a kaja, amit ott találni. Ha valaki belém köt, akkor odébb úszok. Az emberektől és igazából minden földi lénytől majd berosálok, de igyekszem keménynek tűnni és szépen lassan odébb úszni. Mit várok el az élettől? Legyen kaja és minden évben adassék meg, hogy terebéjes családom lehessen.


Ja, nem könnyű halnak lenni, de ez van. Ha van néhány jó falat és valami nagy medencében élsz, az faja azért.

2018. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Ki halak még? Mondja el hogyan eli meg az eletet,


Pesszimista, mindenben a rosszat látja, végtelenül kishitű és imád szenvedni.


hogyan viszonyul az emberekhez


Mindig mindenen megsértődik, sőt általában ok nélkül puffog.


mit var az elettol,


Semmit. Neki az az öröm, hogy újra és újra bebizonyosodik, mennyire szar az élet.


hogyan tudja kezelni a problemakat, konfliktusokat, ha vert helyzetben van, hogyam oldja meg?


Sehogy, neki a vert helyzet a normális. De ha mégsem éri kudarc, ő aztán képes arra, hogy minden jóban meglássa a rosszat.

2018. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

2:))

"Utalok halak lenni, rohadt nehez"

Ne utálj halak lenni - biztos vagyok, hogy ha a másik 11 bármelyikében születtél volna ugyanilyen nehéz lenne.

Mert embernek lenni nehéz. Élni nehéz és tragikus.

2018. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Amit leírtál az nem halak, hanem depresszió leírása :(
2018. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én halak vagyok bár még fiatal, de én szeretek az lenni. Ha 1 hónappal őbb suülettem volna ugyanaz lennék🤷🏻‍♀️
2018. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Előbb*
2018. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kis Szurke ***** válasza:
48%
A halak (főleg a ponty) a távoli rokonai az emberek által "Kis Szürke"-ként emlegetett fajnak, akik embereket rabolnak el genetikai kísérletek okán. Az álmaid fő oka az lehet, hogy félig-meddig te is "Kis Szürke" vagy, az Alfa-Centauriból.
2018. máj. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nővérem halak..

Ketes személyiség abból a szempontból hogy ő állít valamit magáról miközben a valóságban ő teljesen az ellentetje.

Irányításra van szüksége, Anyukámra, illetve a férjére "szorul". Itt megint csak az ellentmondás mert próbálna dirigálni masnak de ha visszaszólnak már lelkére veszi és épp csak nem zokog. Ugyanúgy ha valaki tanácsot ad vagy elmondja a véleményét ami nem biztos hogy mindig csak

Pozitívum szinten a sírás szélére kerül. Nagyon empatikus az emberekkel szereti őket ápolni, támogatni ez is a szakmaja és szereti.

nagyon baratsagtalan, zárkózott szemelyiseg.

Hangulat ember.

Könnyen befolyasolhato.


Férfiban másabb de egy két főbb tulajdonsaguk megegyezik...!

Rak no

2018. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!