Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas napjegy halak aszcenden...

Nyilas napjegy halak aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Mi jellemző az ilyen emberre?
2018. máj. 21. 16:54
 1/1 D-Mano ***** válasza:

Pl. ez. Amit itt tapasztalhattál. Egyszerűen nem vették észre vagy figyelmen kívül hagyták a kérdésedet. Ez persze csak a Halak aszcendens része a dolognak.

Az aszcendens többek közt azt mutatja, ahogy megjelensz a külvilág számára. Nos... a Halak leginkább nem is jelenik meg. Észrevétlen marad. Halak aszcendensnél gyakran előfordul, hogy az anya nem is érzékeli egy ideig a megszületett gyermekét. (a születés a legelső megnyílvánulás a külvilág számára) Pl. altatásban, császárral szült, akkor aludt, amikor a gyermek megszületett, de más is lehet. Engem pl. anyukám egyből észlelt (Nap az I. Házban), de aztán elvittek megmosdatni, lemérni, ilyesmi, és összecseréltek egy másik csecsemővel. Szóval úgy elkeveredtem, ez is ilyen Halak dolog. Anyukám egyből kiszúrta, hogy nem az ő gyerekét vitték hozzá, ezt is talán csak az I. Házas Napomnak köszönhetem.

(Az I. Ház az aszcendens tartalmának kibővítése. A Nap az Oroszlán uralkodó bolygója. Az Oroszlán egyik legfeltűnőbb tulajdonsága, hogy feltűnő. :D )


Sok más vonása van még a Halak aszcenensnek, pl. érzékenység stb. Meg ugye ott van a Nyilas Nap, de nem vagyok még elég tanult, hogy érdemi leírást adjak róluk. Szóval csak ezt az apró érdekességet osztottam meg veled. :)

2018. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!