Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek annyira ki vannak hegyezve a normál horoszkópra ami nem sokat ér szerintem, míg vannak más horoszkópok amik sokkal több igazságot tartalmaznak?

Figyelt kérdés
Nekem pl. az egyiptomi horoszkóp nagyon bejött,olyan mintha ismerne... Persze tudom, nem vagyunk egyformák, de az európai horoszkóp akkor is teli van baromsággal.
2018. jún. 30. 01:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Mindegyik horoszkóp teli van baromsággal. Vagy semmit mondó blabla. Ez a két lehetőség van.
2018. jún. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan "normál horoszkóp" alatt?
2018. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Egyetlen horoszkópnak sincsen semmilyen alapja.
2018. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
LoL
2018. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Ebben a kategóriában vannak az internet legnagyobb baromságai. Mindig érdemes bénézni ide...
2018. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Skorpiö, Ikrek, Bak... Rémlik?


Nem minden horoszkóp marhaság.Van amelyik rengeteget segít önmagad megismerésében.

2018. jún. 30. 13:34
 7/26 A kérdező kommentje:

Okosnak hiszitek magatokat, hmm?

Én nem tartozom azokhoz akiknek első dolguk hogy megnézzék az aznapi horoszkópot és nagy marhaságnak tartom hogy az mondja meg nekem mit fogok csinálni és mi lesz a következménye. De nem minden hiroszkóp ilyen.


És számomra az egyiptomi különösen hiteles,és megerősítést tud adni önmagadban.

2018. jún. 30. 13:43
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

7.


Figyu, mégis, mit kéne tenni? Ha az asztrológiának van bármilyen alapja, mutasd meg, magyarázd el, de bizonyítékokkal.


Most baj, ha valaki bemondásra nem hiszi el?

2018. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem baj de ha nem hisztek az asztrológiában, akkor feleslegesen válaszoltok. Mert a kérdés nem az volt, hogy ti is hisztek abban hogy a horoszkópotok szerint kell êlnetek?



Szerintem egy értelmes kérdést tettem fel amire egy értelmes vàlaszt sem kaptam.


Bizonyíték? Pl. Az egyiptomi horoszkópban Ízisz vagyok és többek között azt írta hogy ajánlott olyan hivatást választanom ahol emberekkel foglalkozhatok, vagy segíthetek nekik.És mit ad Isten, 8 éve már egy szociális otthonban dolgozom.De pl húgom meg filmes szakmára pályázik, mellette fotózik, rajzol és egy rakat díjst nyert is már utóbbival, és neki azt írta a horoszkóp hogy élete olyan irányba fordul majd ahol kiélheti a kreativitását és szabad lehet.



Nem tudom neked/nektek ez elég bizonyíték e, de mindegy is.

2018. jún. 30. 14:14
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

'Többfajta' horoszkóp van.

Kínai, egyiptomi, azték, az általad 'normálnak' nevezett - és nem is ez az összes.

Ha mindegyiknek van valóságalapja, akkor egyformának kéne lenniük, hiszen a bolygók ugyanazok.

Ha csak egy igaz közülük, akkor a többi kamu.

Igenám, de van, aki erre, míg mások arra esküsznek.

Ha csak egy igaz, de a többi mind kamu, ám 1az az egy' mindenkinél más-és-más, akkor hogyan is van ez?

2018. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!