Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy tudom megállapítani...

Fakkensajsze kérdése:

Hogy tudom megállapítani mikor van retrográd Szaturnusz időszakom?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdett érdekelni az asztrológia de sehol nem találok normális Efemeridát sem olyan írásokat vagy programokat ahol kitudnék számítani ezt-azt.Ha valaki tudna segíteni az jó lenne, egyébként 2000.04.11 én születtem. Az értelmes válaszokat előre köszönöm szépen!

2018. júl. 5. 19:05
 1/2 D-Mano ***** válasza:

Itt linkelek normális efemeridákat, meg horoszkóp kalkulátort.

Az efemeridákban úgy találod meg, hogy mikor retrográd éppen egy bolygó, hogyha az egymás utáni napokon csökken a fokok értéke, nem pedig növekszik, akkor retrográd.


A fokok jelölése:

FokCsillagjegySzögperc

pl. 16AQ24 = 16 fok Vízöntő 24 szögperc, azaz az adott bolygó a Vízöntőben 16 fok 24 szögpercen áll.


Csillagjegyek rövídítései:

AR Kos (Aries)

TA Bika (Taurus)

GE Ikrek (Gemini)

CN Rák (Cancer)

LE Oroszlán (Leo)

VI Szűz (Virgo)

LI Mérleg (Libra)

SC Skórpió (Scorpio)

SG Nyilas (Sagittarius)

CP Bak (Capricorn)

AQ Vízöntő (Aquarius)

PI Halak (Pisces)


Az efemeridák:

[link]


Itt pedig online horoszkóp kalkulátor van. Jelöli a retrográd állásokat is. Az oldal angol.

[link]

2018. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. júl. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!