Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak csillagjegy, mérleg...

Bak csillagjegy, mérleg aszcendenssel? Hogy van ez? Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik nem tartják hülyeségnek az asztrológiát (ha már egyszer az asztrológia topikban vagyunk)!

Figyelt kérdés

Bak vagyok, mérleg aszcendenssel, elméletileg aranynarancs aurával...

Mindenhol azt olvasom, hogy jellemző lenne, hogy sok barátom legyen, és a baráti kapcsolatokat rendkívül jól ápoljam. Ennek ellenére nekem egy darab barátom sincs, szabadidőmet vagy a számítógép előtt, virtuális lényekkel, vagy a szabadban állatokkal töltöm. Voltak barátaim... bár most már nem vagyok biztos benne, hogy a barátaim voltak... leépítettem őket, vagy ők engem, erre már nem igazán emlékszem. Csak a gyanakvás igaz rám, de szerintem a gyanakvásom jogos:-P Szeretnék barátkozni, de hosszas próbálkozások után rá kellett jönnöm, nekem ez nem való. Szeretem az embereket, de inkább távolról, mert félek tőlük. Természetes ez? Úgy értem, a bak-mérleg dolog magyarázhatja ezt a kettősséget? Esetleg tudok ezen valahogy változtatni?


2010. jún. 17. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mindenhol azt olvasom, hogy jellemző lenne, hogy sok barátom legyen, és a baráti kapcsolatokat rendkívül jól ápoljam. Ennek ellenére nekem egy darab barátom sincs, szabadidőmet vagy a számítógép előtt, virtuális lényekkel, vagy a szabadban állatokkal töltöm."

Látod? Szart sem ér az asztrológia, áltudomány az egész, te magad vagy rá egy nagyon jó példa.

Akkor miért hiszel mégis ilyen mesékben?

Az életedet te magad alakítod, úgy ahogy te akarod.

Ha barátokat szeretnél barátkozz, ismerkedj, járj el szórakozni.

Ennyire egyszerű a dolog...

2010. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha ilyen egyszerű lenne, nem írnék ide.

Eléggé aktív társasági életet éltem egy időben. És szakaszokban most is képes vagyok ilyenre. De aztán jön a lelépős fázis. És ehhez az egész procedúrához nincs már kedvem, elfáradtam, és most kérdezek... ha lehet, olyanokat, akik a témán belül tudnak esetleg valami infóval szolgálni. Mert az asztrológia hülyeségnek tartásával eddig semmit sem sikerült elérnem (pedig hosszú évtizedekig gyakoroltam). Most arra gondoltam, nyitok, és kipróbálom, milyen hinni benne. Ismételten kérem, olyanok írjanak, akik nem tartják hülyeségnek!

2010. jún. 17. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:

az elsőnek nem tudom mit írjak, hogy ne tiltsanak ki innen... de qrvára bántó lenne...


Bak vagyok, szűz aszcendens, és nekem sincs sok barátom. Én tudom hogy milyen vagyok, és ajánlanék neked egy webcímet: [link]


nekem nagyon bejött :)


Bakok vagyunk, ilyenek vagyunk, na!

2010. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a linket!

Eszerint az oldal szerint is bak vagyok mérleg aszcendenssel.


"vénusz a vízöntőben:

Érzelmeit hűvösen nyilvánítja ki, előfordul, hogy vágyik egy mély és tartós kapcsolatra, ám együttélésre nem, ami túlzott függetlenségi vágyából fakad. Kapcsolataiban mindig nyitott, ám gyakran váltogatja barátait. Nem mindig szereti a testi közelséget, ő dönti el, mikor kinek a közelségére van szüksége."


Ez most legalább abban segít, hogy nem emészteni fogom magam emiatt, hanem próbálom inkább így elfogadni.

2010. jún. 19. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is bak vagyok mérleg aszcendenssel.Én kicsit magamnak való vagyok,meg nem vagyok bőbeszédű,de emellett elég sokan vesznek körül,van kire számítanom.
2010. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem nekem is van kire számítanom, csak néha eltűnök, és rám nem lehet számítani. Emiatt szoktam haragudni magamra, de amikor bebábozódom, egyszerűen képtelen vagyok ez ellen tenni.
2010. júl. 27. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!