Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy ember külsejéből megállapí...

Egy ember külsejéből megállapítható az aszcendense?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Meg. Amikor az ember elkezdett kifejlődni, már előre annak megfelleően alakult az evolóció és a genetikai állomány, hogy majd sok százezer év múlva, ha kitalálnak egy csomó elméletet, akkor ahhoz passzoljon.

De csak az asztrológiához. A többihez nem.

2018. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor is volt aszcendensük az embereknek, csak nem tudtak róla. Ma is van annak is, aki sose hallott róla, meg annak is, aki hallott, csak nem hisz benne :P
2018. szept. 11. 16:33
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
És az állatokkal mi a helyzet? Mondjuk a főemlősökkel?
2018. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom sajnos. Nézz utána, angolul MINDENEŐL van valami a neten... :)
2018. szept. 12. 00:55
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

2

Nem érted: a genetika és a DNS meg az evolúció is "tudnak" az aszcendensekről?


És egy DNS pontosan mijével "tud" róla?


1-es voltam. Cuki, hogy engem pontozol le, mert nem értesz egyet (ha valami csak amiatt van, mert elhiszed, az azt is jelenti, hogy ha nem hiszed el, akkor nincs is).

2018. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért lettél lepontozva, mert a válaszod cinikus, illetve valószínűsíthető belőle az is, hogy nem hiszel az aszcendens létezésében sem, magyarul kötekedni jössz ebbe a kategóriába. Megérdemled a lepontozást, másoktól is azt kaptad, mert 1db szavazat után nem ír százalékot, csak miután már átlagolni tudja.
2018. szept. 12. 10:52
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem igaz, egy szavazat alapján is ír százalékot. Egy számot is lehet átlagolni. Az átlaga önmagával egyenlő. E mellett van egy érdekes dolog az itteni rendszerben, hogy a frissítés óta lefele kerekít minden törtet
2018. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na pontoztalak, mondd meg akkor, hány százalékot adtam :)))
2018. szept. 12. 17:20
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem fogja kiírni, amíg valaki más nem pontoz... Azt mondjuk én sem tudom, hogy 2 vagy 3 pontozó kell hozzá.
2018. szept. 12. 17:25
 10/17 A kérdező kommentje:
Én 3-ra tippelnék, mert sokszor előfordul, hogy legelőször nem 0-50-100 jelenik meg, hanem valami totál "nem kerek" szám. Egy értékelés után nem írja ki semmiképp sem. Nézz utána.
2018. szept. 12. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!