Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő horoszkóphoz milyen...

Vízöntő horoszkóphoz milyen csillagjegyek illenek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 12:36
1 2
 1/19 anonim válasza:
18%
Kis Göncöl
2018. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ikrek & mérleg illik hozzá a legjobban!

De én is a vízöntőt szeretem, pedig hal vagyok.

Saját tapasztalatom alapján szerintem hal-is jó...

2018. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan, hogy vízöntő horoszkóp, amire te gondolsz, az a napjegy, de az csak egy eleme a horoszkópnak.
2018. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mi az aszcendense, pl. én vízöntő vagyok nyilas ascendenssel és sem az ikrekkel, sem a mérleggel nem jövök ki, sőt utálom, én a rákkal, vízöntővel, olykor a bikával kijövök, a húgom is vízöntő rák ascendenssel ő a mérleg ikrek.A fiúi mindig mérlegek voltak, a barátai sokszor ikrek.
2018. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"Attól függ, hogy mi az aszcendense" - Meg minden más egyéb...
2018. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 fredike ***** válasza:
56%
Ha csinos s a kémia is működik akkor mindegyik.
2018. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Meg tudná indokolni valamelyik szakértő, hogy mi miért befolyásolja a dolgokat? Tényleg, vezesse le, hogy gyakorlatban minek mi az oka! Ez nem trollolás, ez egy teljesen jogos és értelmes kérés. Nem elég csak mondani valamit az életben. Meg kell tudni indokolni, különben teljesen hiteltelen
2018. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves hetes valaszado ugyan nem vagyok szakerto de nagyvonalakban talan lebirom vezetni szamodra a dolgokat!

Elsosorban a neveltetes es az elettapasztalatok befolyasoljak az ember szemelyiseget! :)

Asztrologiaban sokkal tobb retegben lehet vizsgalodni kezdve a napjegy holdjegyek kapcsolata aszcendens decendens kapcsolata hazak bolygo allasok!

Peldakent: a VII. Haz jegy allasa peldaul a szerelmi kapcsolatokat “szimbolizalja” elsosorban! De ezen kivul tobb mindenre is hatassal van! Minden haz, bolygo, jegy mas mas energiakkal ruhazza fel az illetot es az adott helyzetben ertendo!

Merkur - kommunkcio, kapcsolatteremtes

Hold- kisugarzas, belso “en”

Venusz- szerelmi kpcsolatok


Nagyon bonyokult sajnos en sem igazan tudom reszleteibe menoen elemezni neked de aki tud hivatasos es megbizhato asztrologust nagyon szivesen fogadnam az elerhetoseget...!!:)

2018. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezt az energiat pedig aszerint kepzeld el mint ahogy a fizikaban is vannak ilyen olyan energiak! Ez is “csillagaszat” temajat erinti az asztrologia ami szintugy fizika!
2018. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

De ez lenne a lényeg, hogy ez az energia mivel van magyarázva. Azt írod ez is fizika. Erre lennék kíváncsi, hogy akkor ez fizikai folyamatban hogy néz ki.

Aki meg leszavazta a kérdésem, az pedig bemutatta a szegénységi bizonyítványt

2018. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!