Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek milyen csillagjegyű...

Nektek milyen csillagjegyű emberrel volt a legjobb a szex? És mi a ti csillagjegyetek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. :)

2018. nov. 20. 22:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
A Kiscsillaggal. Csak igy hivtam, mert a nevét nem tudtam. De, hogy mit tudott alakitani??!!
2018. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szűz :)
2018. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#8 elámulok, hogy mennyire buta vagy.
2018. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
A kos és az oroszlán közül az oroszlán jobb. Mással nincs tapasztalatom.
2018. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem igazan voltam ugyanazon a csillagjegyen belul massal de volt amibol volt tobb is...


Vizonto: harom vizontom is volt, fantaziaban es nyitottsagban nagyon jok, minddel szerettem szexelni de megsem volt az igazi egyik sem

Oroszlan: egy oroszlanom volt, o tipikus oroszlan jegyu volt, szex nulla ajnarozni kellett allandoan nem is tartott sokaig a kapcsolatunk

Szuz: o annyira volt tipikus szuz hogy semennyire, nem volt nagy szam, onceluan akart volna allandoan szexelni meg elhitte magarol mekkora szam:) 0

Bika: eleg jo, nyitott de kisse lassu es nehezkes ezekre a dolgokra valo ravezetese, nagyon ragaszkodik a “jol bevalt dolgokhoz” es onnan nehez kilokni:) De nagyon szenvedelyes, teherbiro es mindennek megadja modjat:P


En rak vagyok, magamat nem tudnam jellemezni, de akikkel voltam meg amiket visszahallottam nagyon jo vagy tokeletes voltam azoknal akikkel voltam... aztan kitudja....

2018. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
nekem vízöntővel volt a legjobb az életben - én hal vagyok
2018. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
a workdev ikrek!
2018. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam minden csillagjeggyel, de állok elébe, várom a jelentkezőket:) Ikrek vagyok.
2018. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Bocs azt lehagytam, hogy sosem szexeltem.
2018. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kossal.Skorpió vagyok.
2018. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!