Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szinasztriában mik a legfontos...

Hosszúhajú kérdése:

Szinasztriában mik a legfontosabb fényszögek ahhoz hogy egy párkapcsolat jól működjön?

Figyelt kérdés
ezer helyről próbálgatom összeollózni a tudásomat, de kéne valami "lista" hogy mik a legfontosabbak, illetve ha azok nincsenek meg, mik azok amik pótolhatják valamelyest. tudom nem kis meló, de valaki összefoglalná nekem?

#párkapcsolat #szinasztria #legfontosabb fényszögek
2018. dec. 6. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Sosem jártam még ott.
2018. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Erős férfias férfinak gyengéd nőis nő a párja és fordítva. Csak akkor működik rendesen ha nem változtatják meg egymást mert ha megváltoztatják már nem egészítik ki egymást. Na.
2018. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

én minden színt szeretek:)


Nem tudom ez mennyire poén kérdés, de azt tudom mondani, hogy nem sokat fogsz profitálni egy ilyen érdeklődésből:)

2018. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A hegyesszög, a derékszög, és a jancsiszög.
2018. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Patakyt kell kerdezni, o biztosan jart mar Szinasztriaban is.
2018. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindegyikőtöket jelentettem a moderátornak...
2018. dec. 6. 20:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

engem is érdekelne ez, de mert az emberek többsége semmit sem ért ehhez, így valószínű itt sosem kapod meg a kérdésedre a valaszt :/ sajnos...


viszont azt nem értem miért írnak azok, akik semmit sem értenek az egészhez, és még a kérdezőt akarják hülyének nézni...

2018. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen igazad van, érthetetlen hogy egyáltalán miért néznek bele az asztrológia témába - szerintem valami kifejezetten asztrológiai fórumot keressünk - megtennéd, ha megtudod a választ, hogy rám írsz priviben ?- én is írok ha tudok valamit ?)
2018. dec. 9. 00:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Nap-Hold, Vénusz-Mars, Hold-Hold, Ascendensek, Holdcsomópontok, lehetőleg pozitív kapcsolódások. Én visszanéztem családban szülőknél, nagyszülőknél is, mi volt, direkt nem a friss, vagy pár éves kapcsolatoknál, mert ott még lehet válás, szakítás, de a több évtizedesek már jó alap.
2018. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hozok pár példát a családomból.

Szüleimnél van nap-hold kapcsolat, anyai nagyszüleimnél szintén. Apai nagyszüleimnél nincs, de a holdcsomópontjaik együtt állnak, ami közös feladatokat jelez, bár ez nem feltétlenül könnyű, igaz, nem is volt könnyű életük a háborús években, tehát ez stimmel.

2018. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!