Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha a vízöntő volt êletem nagy...

Ha a vízöntő volt êletem nagy szerelme, de az önzőségem miatt elválasztott tőle az élet - még valaha visszatérhet hozzám?

Figyelt kérdés
Én hal vagyok. Mióta elváltak útjaink Neki sikerült egy minőségemelkedést kihoznia az életéből. Én megragadtam a korábbi szinten. Ha valahogy kicsit feljebb kűzdöm magam - van rá még bármi esély hogy kereszteződjenek útjaink? Vagy eleve reménytelen ez így már?

2019. jan. 11. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy elment, a hal megdöglik, ha kiöntik a vizet, ő meg pont ezt szokta.


Viccen kívül: mi az úristent vársz, ennyi adatból még egy "komoly" asztrológus sem tud semmit, csak pontos születési dátumból.

2019. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha mondanak valamit a csillagok...
2019. jan. 12. 03:17
 3/6 anonim válasza:

A csillagjegyek a jellemedre vannak hatással, nem a jövődre. A vízöntő inkább az önállóságot, szabadságot részesíti előnyben, a halak pedig romantikusabb, családcentrikusabb.


De!


Az elválásotokat nem a csillagok okozták, hanem a stagnálásod. Ő fejlődni akart, de úgy érezte Veled nem fog menni. Esélyed van rá, hogy újra együtt legyetek, de ne ebben leld meg a boldogságot, mert sajnos ritkán működik. Javíts az életeden Magad miatt, így nagyobb eséllyel találhatsz társra, a volt párodnak pedig köszönd majd meg, hogy ő indított el ezen az úton.


Sok sikert!

2019. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3

Ez jól hangzik - de miatta akartam csak megváltozni.

Az lett volna a célom hogy Neki megfeleljek!

(Viszont tőle soha nem kaptam egyértelmű jelzést hogy merre kéne haladnom...)

De mivel már ~ nincs, így nincs miért változnom sem.

Minden úgy van ahogy van. Ez az én sorsom ezek szerint.

2019. jan. 12. 12:00
 5/6 anonim válasza:

Ha Magad miatt nem is akarsz változni, fejlődni - ami elég baj -, nem nyújt kellő motivációt egy társ? Minél magasabb szinten vagy, értve ezt anyagilag, érzelmileg, spirituálisan, annál nagyobb esélyed van megtalálni őt.

Mellesleg remekül passzolna Hozzád egy rák.

2019. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
# 5 Ebben igazad van. Talán ebből tényleg lehetne erőt meríteni.. De olyan kilátástalan az egész hogy nem igazán tudok hinni benne. 33 éves létemre csak két párkapcsolatom volt (pedig fizikailag nem vagyok csúnya), és azt hiszem hogy senki nem fog tudni elfogadni
2019. jan. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!