Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen üzenetet hordoz a...

Milyen üzenetet hordoz a 11-es szám?

Figyelt kérdés

Sok oldalon jártam már, hogy mi is lehet ennek a jelentése de konkrét választ még nem igazán találtam...

Úton-útfélen ez jön velem szembe,ha az órámra pillantok tuti, hogy xy:11 az idő, folyamatosan olyan dolgokba botlok, amin ez a szám van szintén feltüntetve. 11:11 is gyakori, de a 111 sem elenyésző.

Egy ideig azt gondoltam, hogy véletlen de kezdek már “megijedni”, hogy mi is rejlik mind e mögött.


A 22 is jellemző szám, de az nem akkori gyakorisággal fordul elő (egyébként 22-én születtem).


Köszi előre a válaszokat!


2019. febr. 9. 18:39
1 2 3
 11/21 MrPifta ***** válasza:
Látod, ha felteszed a kérdést, hogy MIÉRT gondolod így, elküldenek. A vallások is hasonló módon működnek
2019. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

De az hagyján. De még amiben csak leírtam hogy érdekel és válaszoljanak már, azt a kommentem is lepontozták.

Egyszerűen ezeknek az embereknek idegen az érvelés. Pedig meghallgatnám őket, a vallásosokat is meghallgatom. De érvelni ők sem tudnak amúgy. :(

2019. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azoknak akik választ szeretnének , a miértre vagy a bizonyítékokra.

Nem lesz elégséges a válaszom, mivel nincs bizonyítekom.

De azt tudom, hogy sok ember van a földön, akik ezeket a dolgokat “ csak úgy” tudják. Kerdezik, milyen üzenetet hordoz a 11 például? ès tudod. Nyilván, besegít némi ezoterikus háttér, de ez egy ráérzés, tisztánlátás .

Mielőtt az jönne, hogy mindez kamu, a Bibliában világosan benne van, hogy :

“10Ne legyen köztetek olyan, aki a fiát vagy leányát áldozatul elégeti, ne legyen varázslást űző, se jelmagyarázó, kuruzsló vagy igéző! 11Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó”

Tehát mindig is voltak ilyen emberek , ezek létező dolgok, csak nagyon könnyen a “ másik oldalra” lehet velük kerülni, mivel rossz célokra , vagy negatív erőket bevonzani is nagyon működnek.

De a képességek ettől még képességek.

2019. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél éve ugrott fel egy ilyen cucc, hogy a bűvös 11-es szám. És valami olyasmit írtak, hogy "Gyakran látja a 11-es számot?" Hogy ez nem lehet véletlen, akik életét végigkíséri ez a szám, azok szerencsések. Hát nem tudom, de mindenesetre érdekes, hogy pont ez a szám áll fenn nálad.
2019. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hmm...ma tovább kérdezősködtem, elvileg azt jelenti, hogy úgymond én “irányítok”, amit gondolok, azt teremtem meg. Nagyon kell vigyaznom a pozitív ill. negatív gondolataimra, szóval csak pozitívan... :))
2019. febr. 10. 21:14
 16/21 anonim ***** válasza:
Május 11-én születtem,de nem látom,hogy nagy szerencse kísérné az életem,sőt.Max.gyakran álmodok olyat,ami beteljesül.
2019. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

11. 7 fő csakránk van és még 4. és így lesz 11.

de ha az összes csakrát szeretnénk akkor 13. ha a legkissebb csakrákat is akkor 108.

spirituális képességeket is jelöl ez a szám.

akinek ki vannak nyitva a csakrái azoknak vannak ilyen képességeik.

ezért is amit írtál a Bibliai hasonlat.

az ijen emberek jövőbe látnak, szellemeket tudnak idézni stb.

szóval Sátánisták.

2019. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Irányítás:

álomirányítás, energia irányítás, telepátiaia irányítás és még a manipuláció is beletartozik.

az elméddel irányíthatod h más adjon v tegyen meg neked valamit.


!!!de fontos h ne kezeld bábuként az embereket.

mivel a bábjátékost is irányíthatják. vagyis téged is irányíthatnak ha túlzásba esel és ezt más észreveszi és kiakar használni. lásd pl: celebek. utóbbi csak az én gondolatmenetem.

2019. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ez “csodálatos”....igaz, nem választás kérdése, de köszönöm nem kérnék ebből a sátánista dologból... :D

Igyekszem csak pozitív energiákat adni és fogadni.


Nagyon köszi a hozzászólásokat!

2019. febr. 11. 15:35
 20/21 anonim válasza:
Azt uzeni, hogy mar csak egy tizes kell a blackjackhez ;-)
2019. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!