Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Kos ferfi h viseli a szakitast? Ha sertettsegbol szo nelkul eltunt, van meg esely h visszajon?

Szeretjuk egymast , kulso korulmenyek miatt nem volt zokkeno mentes a kapcsolat. Fel ev utan kepes volt egy vita utan szo nelkul eltunni, azota nem keres, nem reagal. Nagyon hianyzik. En is makacs vagyok, es no , ne varja h menjek utana. Vajon ha megnyugszik atgondolja visszajon meg ?

máj. 15. 22:18  Privát üzenet  

A válaszok
Rajott, hogy egy babonas libara pazarolta az idejet. Ha van esze, sose jon vissza.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 16. 00:28 Privát üzenet
...és ez nyilván a horoszkóp miatt alakult így

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 16. 09:28 Privát üzenet
A Kos férfi nem haragtartó, könnyen megbocsájt. Az a kérdés milyen nő vagy, mert vannak csillagjegyek, akiktől besokallunk és nem keressük többet!

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 16. 17:14 Privát üzenet

Hát ha a páromból indulok ki(ő is kos), akkor:

A) apró, nem sorozatos vita esetén hamar megbocsát

B) huzamosabb ideje folyik a veszekedés, megelégelte a sok vitát, úgy eltűnik, hogy többé a színét se látod

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 17. 07:46 Privát üzenet

Azt tudom mondani mint a 2, az én férjem is kos:

kisebb vitában nem haragtartó, nagyon hamar elpárolog az indulata de előtte azért robban egyet. Ha huzamosabb ideje megy a feszkó és elege lesz akkor gondol egyet és egy szó nélkül lelép ilyenkor pedig nem jön vissza magától, ha én nem közeledek akkor ő magától biztosan nem jön vissza.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 17. 22:03 Privát üzenet
Előzőhöz: 4. válasz nem 2. bocsánat.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 17. 22:03 Privát üzenet
A.R. nevű felhasználó válasza:

26 éves Kos férfi vagyok és a tipikus fajta, hamar felkapja a vizet aztán lenyugszik DE.

3 hónapja szakítottam az exemmel pont egy ilyen hirtelen felindult vita miatt és azóta nem is beszéltünk. Nem engedi az a rohadt egóm meg az övé se szóval vagy te keresed vagy vess erre keresztet mert ha igazi kos nem fog keresni büszkeségből

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 20. 11:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az anaplasztikus asztrocitomnak mennyI az eselye a kiujulashOz visszajon agyban vagy gerincbe tulelesi esely?
1hetesek vagyunk es nagyon keves a tejem ezert tapszeres a baba, csak az a baj, hogy olyan mohon eszik vagy fulladozik vagy visszajon eves utan a tej egy resze. Valami otlet,...
Gondol meg ram? Visszajon?
Ha elfelejtem őt tényleg akkor fog visszajönni ha visszajon?
Adott egy skoda felicia 97 menet kozbenhol elmegy majd 10mp mulva visszajon a futes amikor hideget fuj akkor felmegy a hofok jelzom. Valaki esetleg tudja a megoldast?
Mi a címe annak a filmnek amiben egy nő a nevere sajnos nem emlekszem elmegy a haboruba es mire visszajon a a kisfia megutalja de a vegen ujra jo lesz a kapcsoltuk?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!