Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos ferfi h viseli a szakitast...

Kos ferfi h viseli a szakitast? Ha sertettsegbol szo nelkul eltunt, van meg esely h visszajon?

Figyelt kérdés
Szeretjuk egymast , kulso korulmenyek miatt nem volt zokkeno mentes a kapcsolat. Fel ev utan kepes volt egy vita utan szo nelkul eltunni, azota nem keres, nem reagal. Nagyon hianyzik. En is makacs vagyok, es no , ne varja h menjek utana. Vajon ha megnyugszik atgondolja visszajon meg ?
2019. máj. 15. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Rajott, hogy egy babonas libara pazarolta az idejet. Ha van esze, sose jon vissza.
2019. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...és ez nyilván a horoszkóp miatt alakult így
2019. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Kos férfi nem haragtartó, könnyen megbocsájt. Az a kérdés milyen nő vagy, mert vannak csillagjegyek, akiktől besokallunk és nem keressük többet!
2019. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a páromból indulok ki(ő is kos), akkor:

A) apró, nem sorozatos vita esetén hamar megbocsát

B) huzamosabb ideje folyik a veszekedés, megelégelte a sok vitát, úgy eltűnik, hogy többé a színét se látod

2019. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom mondani mint a 2, az én férjem is kos:

kisebb vitában nem haragtartó, nagyon hamar elpárolog az indulata de előtte azért robban egyet. Ha huzamosabb ideje megy a feszkó és elege lesz akkor gondol egyet és egy szó nélkül lelép ilyenkor pedig nem jön vissza magától, ha én nem közeledek akkor ő magától biztosan nem jön vissza.

2019. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: 4. válasz nem 2. bocsánat.
2019. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A.R. válasza:
100%

26 éves Kos férfi vagyok és a tipikus fajta, hamar felkapja a vizet aztán lenyugszik DE.


3 hónapja szakítottam az exemmel pont egy ilyen hirtelen felindult vita miatt és azóta nem is beszéltünk. Nem engedi az a rohadt egóm meg az övé se szóval vagy te keresed vagy vess erre keresztet mert ha igazi kos nem fog keresni büszkeségből

2019. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!