Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák a horoszkópom, szűz az...

Rák a horoszkópom, szűz az aszcendensem. Mi jellemző rám?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:27
 1/6 anonim válasza:
Minden ami a Rák horoszkópú Szűz aszcendensű emberkékre.
2010. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
GOOGLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz megmondani de szerintem rák a horoszkópod és szűz az aszcendensem.
2010. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
WÁÁÁÁÁÁ... Ez komoly... A kérdező nem is meri saját magát... Ez azért komoly...
2010. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csupán arra voltam kíváncsi, hogy mit mond a horoszkóp "tudománya", és azt szerettem összemérni a valósággal. A google-ről meg annyit, hogy két különböző helyen két különböző aszcendens jött ki, és csak azért szűzet írtam, mert a kalkulátorok nagy része is ezt adta ki. Szóval felmerült bennem naívan, hogy "szakszerűbb" elemzést kaphatnék egy élő személytől, de ehelyett kaptam öt jelentenivaló választ öt unatkozó embertől...
2010. júl. 10. 05:53
 6/6 anonim válasza:
Zulunged válasza: A szűz Fas*odra rák megy:D
2010. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!