Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek mely relaxációs/meditat...

Nektek mely relaxációs/meditatív zenék váltak be a legjobban?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok érdekelnének, hogy van-e nektek olyan lazulós/meditatívnak mondható zene, amit előszeretettel hallgattok.

2019. aug. 27. 08:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudom. Szatipatthánának a különböző változatait szoktam gyakorolni, és relaxálni is szoktam (csakra meditációk, autogén tréning), de én nem meditálni akarok zenére, csak az a bajom, hogy ha beírom youtube-ra, hogy "chill", vagy "meditation music", stb., akkor nagyon vegyes a felhozatal. Ezért gondoltam, hogy hátha mások már találtak egy-két olyat, ami bejött nekik.
2019. aug. 27. 18:03
 12/18 anonim ***** válasza:
A meditáció lényege, hogy a figyelmed visszahúzódjon a jelenlét állapotába az egós elme tudatállapotából, majd onnan megfigyelve old fel a tudatodban megjelenő tartalmakat, így az egót is. A zene is tudati tartalom. Minden az, amit érzékszervvel tudsz érzékelni. Az elme is csak egy érzékszerv.
2019. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Leo Rojas - El Condor Pasa

Enigma - Return to innocence


Szerintem ezek jók lehetnek neked akár.

2019. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

*

Leo Rojas - Der einsame Hirte

2019. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12-es! Figyelsz rám egyáltalán? Nem meditálni kell a zene.


A többieknek köszönöm az ajánlásokat!

Én is megosztom veletek két kedvencemet:


https://www.youtube.com/watch?v=9RMHHwJ9Eqk

https://www.youtube.com/watch?v=a1WnliC0pzg

2019. aug. 27. 18:40
 16/18 anonim válasza:
2019. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
IDoser
2019. aug. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom ilyet lehet e, de itt egy sajat zenem ami masoknak mar allitolag segitett kikapcsolni a vilagbol, remelem neked is bevalik es nem torlik a linket:


[link]

2019. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!