Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rájöttem Isten miért állandóna...

Rájöttem Isten miért állandónak választotta a fénysebességet, hogyhogy erre még senki se gondolt előttem?!

Figyelt kérdés

Először is ezt a videót néztem (már régen is láttam, kb 2 éve, de csak most esett le hogy miért van ez így):


[link]


Ami elgondolkodatott az a lézeres kísérlet 3:05-nél.


És akkor ha kíváncsi vagy, miért alkotta Isten állandónak a fénysebességet, le fog esni az állad! Ha nem állandó lenne, akkor nem működne a látás! Nem tudnánk látni a szemünkkel! Gondolj bele hogy nézel egy mozgó tárgyat, pl. egy vonatot, és a róla visszaverődő fények összevissza sorrendben érkeznének a retinádba, nem tudna az agyad képet alkotni! Hát nem csodás a világegyetem (Isten) hogy ezt pont így alkotta meg?


2019. szept. 6. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
mit szívsz?
2019. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Fú, ügyi vagy. Igyál még egy sört az egészségemre!
2019. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen sebességnél nem vennénk észre az eltérést. Tudtad, hogyha a az ujjaddal megérintesz valamit, akkor az egy nagyon minimális késéssel érkezik az agyadba és még az agynak is kell egy kis idő, hogy feldolgozza? Tehát, ha megérinted az asztalt, akkor maga a cselekmény hamarabb történik meg, mint ahogy azt te értékelnéd. Várjunk csak! Ez troll kérdés? Segítség!!!!!!!!!!!
2019. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom megvan...
2019. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy vannak még olyan emberek, akik ilyen apróságra is rá tudnak csodálkozni.
2019. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

" Tehát, ha megérinted az asztalt, akkor maga a cselekmény hamarabb történik meg, mint ahogy azt te értékelnéd."


Minden akkor történik meg, amikor annak tudatába kerülünk. A kvantum részecskék se döntik el a mozgásuk mikéntjét, amíg nincs, aki megfigyelje őket.

2019. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha jól tudom egy bizonyos méret felett a szuperpozíció felbomlik, például egy nagyobb méretű molekulánál sem működik már. De javíts ki, ha tévedek.

De ha nem bomlik össze akkor is megtörténhet hamarabb a cselekmény. A kvantumfizika furcsa dolog, nem úgy működik, ahogy kéne. Van egy kísérlet, ahol a szuperpozíció felbomlásanál a részecske visszamegy az időben. Túl este van ahhoz, hogy kikeressem meg leírjam, bocsi. De ha mondjuk szuperpozícióban van egy asztal és te az érintéseddel összeroppantod a szuperpozícióját, akkor az kerülhet olyan állapotba, aminek meg volt a helyzete mielőtt megérintetted volna. Nem tudom világos-e.

2019. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem történhet semmi azelőtt, mielőtt megtörténne a tudatban, mivel minden magában a tudatban történik. Az asztal is csak a tudatban létezik. A fizikai világ egy illúzió.
2019. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg sosem lattam 0%-osnak tuno hasznos valaszt :D
2019. szept. 7. 00:47
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem illúzió ez hülyeség
2019. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!