Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordult már ilyen valakivel?

Előfordult már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés

Hogy szó szerint annyira koncentrált egy adott dologra, hogy ez most meg fog történni és meg is történt! Tehát bevonzott valamit, amit nagyon akart.

Létezik ilyen?



#megdöbbentés #különleges képesség #koncentrálás #vonzás #elképesztő #erős akarat #tudatos cselekedet #rendkívüli dolog
2019. szept. 23. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szinkronicitás de lehet hogy véletlen.
2019. szept. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%
Majd ha koncentrálsz a lottó 5-ösre és megnyered, akkor én is hiszek majd benne.
2019. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát, gondoltam mivel visszahúzódó vagyok ezért nem fog kiállni mellettem egy lány se, és nem találok egy hűséges hozzám való lányt.. Így is lett :D (Na jó ez amúgy rohadtul sad:( )

Mindíg azon vagyok ha mondjuk veszek valamit hogy úgy is elromlik, és ugy is lesz. Valamilyen szinten hiszek benne, de ha én valaha arra koncentráltam hogy végre sikerüljön chatelni egy olyan lánnyal aki nem "tömeglány", sose jött össze normálisan, ez számít? :D

2019. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
25%
Igen. Még általános iskolában volt hogy egyszer csak órán egy dolgozat közben azon kezdett járni a fejem hogy milyen lenne ha hirtelen tűzriadó lenne és el kellene hagyni az épületet. Másodpercekre rá az osztálytársam akkorát fingott a csöndben (tudjatok mikor csak a tollak sercegnek) mintha egy gránát robbant volna fel. Szerintem bevonzottam ott akkor a fingot
2019. szept. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, létezik. Ehhez szerintem szükséges némi intuíció is.
2019. szept. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Épp ellenkezőleg. Amire nagyon koncentrálok, az sose jön be.
2019. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen szerencse vagy meglepetés is ért az életben, az mindig váratlanul jött.

Pl gyerekkoromban mindig nyertem a tombolán. Az volt a titkom, hogy hagytam, a többiek hadd válasszák ki a saját számaikat, én nem törődtem vele, hogy milyen számokat kapok, és emiatt mindig nyertem. Hagytam, a többiek hadd válasszák ki a saját számaikat, én pedig elfogadtam a maradékot, amit az "élet adott". Rábíztam magam az élet intelligenciájára. 3x tomboláztam, és mind a három alkalommal csak én nyertem. Ráadásul nem is csak egy számmal, hanem 3-4-el. Sőt, egyszer még a suliban is megnyertem a főnyereményt. Ez egy 4. alkalom volt. De ez másmilyen tombola volt. Húzni kellett egy papírt, amin már rajta volt a nyeremény. Nem számos volt.

2019. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
létezik, de nem igazán kell erőltetni, csak lazán.
2019. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!