Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van, aki ismeri Leonardot, és...

Van, aki ismeri Leonardot, és szokta nézni a videóit?

Figyelt kérdés
Nem tudom a teljes nevét, esetleg elérhetőséget nem tud valaki? Csak videókat láttam tőle. Aki esetleg ismeri, mi a véleménye róla, meg a nézeteiről?
2019. okt. 4. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Jaj, rettenetes. Az első 3 percben levettem, hogy szélhámos. Képtelen vagyok hallgatni a sületlen hazugságait.

Most legutóbb Posta Imrével volt közös videója, az alá ugyanezt kommentelték a nézők.

2019. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, egy megosztó személyiség, ez a hozzászólásokból is kitűnik. A nyelvezete gyakran elég nehezen érthető. És ha tudsz pár dolgot írni, mik azok, amik a legjobban kiakasztottak vele kapcsolatban?
2019. okt. 4. 23:59
 3/20 anonim ***** válasza:

A háttérhatalom luciferi lélekcsoportjának "médiuma"...Főleg azokat az infókat,bölcsességeket és energiákat hozza le,képviseli amit a fekete piramis,csak érzelmi letisztultság nélkül...kissé bárgyú és röhejes szerintem ezzel a felolvasó stílusával,én egyetlen videóját nem tudtam végighallgatni annyira radikális és egyben bugyuta,magánemberként nem ismerem,de van egy hideg mentálhigigénes csoport a facén a Ré-Tanulószobások,ahol havonta tartanak találkozókat,majd megvitatják az élet nagy dolgait,végül pedig nem csinálnak semmit parancsolj:


[link]


..és itt van az illuminati említett luciferi lélekcsalád egyik tagjának oldala,ahol kérdéseket is lehet feltenni,de ez már sokkal komolyabb,valódi tanításokkal,az új mátrixxal:


[link]

2019. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tudsz küldeni egy videót tőle légy szíves?

Szívesen megnézném és leírom a véleményem róla.

Amúgy is érdekelnek azok a személyek, akik nyilvánosan foglalkoznak ilyesmivel, mert nehéz feltérképezni és én mindig külföldi forrásokat olvastam, néztem, de mostanában érdekel mi a helyzet a magyaroknál.

2019. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Bár nem tőlem kérdezted (3-as vagyok),itt van leonard csatornája: https://www.youtube.com/channel/UC8hg2SjeXxUOLSm6Bq-MrtA/vid..


Viszont az eredeti piramisépítő oroszlánlény energiákat amit annyira erőltet nem szabad komolyan venni,ő nem az "uralkodói fajhoz" tartozik csak szeretne dominálni,inkább hatásvadász..

Amit küldtem linket az leonard csoportja..

2019. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4 Lépj rá arra, amit az ötös hozzászóló mutat, vagy írd be a YouTube-ba, hogy Leonard meglátásai, és így meg tudod őt találni.


Hát nem tudom, ez a fekete piramis nekem elég ködös, van egy olyan videója is, és ahogyan látom, ő az illuminati kifejezést is másként értelmezi, tehát nem negatívan. Én lekezelőnek találom ezt a többes szám második személyű stílust, amit képvisel, és nem tudom, hogy milyen hányadban mond igazat. Ahogyan írtam, jellemző rá, hogy ködösen fogalmaz, nem könnyű megérteni.

2019. okt. 6. 06:56
 7/20 anonim ***** válasza:
6: A titkolózás egy hazugságjel.
2019. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni, hogy volt régen egy írása is többek között Jézusról, az nagyon elgondolkoztatott. Azt fejtette ki többek között, ha jól értettem, hogy több személy volt, akit vele azonosítanak, a Krisztus szellemmel. Ez a leírás szerintem, bár hihetetlenül hangzik de lehet, hogy igaz, ha abból indulunk ki, hogy mennyi legenda és ellentmondás van vele kapcsolatban, meg a Biblia is hiányos. De ez már más téma. Nem lehet tudni sajnos, hogy milyen arányban mond igazat, és hogy mik azok, amik igazak és mik azok a témák, amikben téved vagy szándékosan hazudik.
2019. okt. 6. 07:11
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 Igen, az mindig gyanús dolog.
2019. okt. 6. 07:14
 10/20 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk abban is igaza lehet, hogy ne várjunk földönkívüli beavatkozást, legalábbis most nem. Cáfolja azokat a régóta hangoztatott dolgokat, hogy itt hamarosan egy nagy világmegváltó esemény lesz, leszállnak az idegenek, a rossz vezető embereket eltávolítják, és majd minden szép és jó lesz. Ezt mondjuk nem nehéz cáfolni, nem kell ehhez Leonardnak lenni. Bár így lenne, de látjuk, hogy semmi realitása nincs sajnos. Így viszont tönkretesszük a Földet, de ez megint más téma.
2019. okt. 6. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!