Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van, aki ismeri Leonardot, és...

Van, aki ismeri Leonardot, és szokta nézni a videóit?

Figyelt kérdés
Nem tudom a teljes nevét, esetleg elérhetőséget nem tud valaki? Csak videókat láttam tőle. Aki esetleg ismeri, mi a véleménye róla, meg a nézeteiről?
2019. okt. 4. 19:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hogyha igaza lenne mindenben, akkor a stílusát is könnyebb lenne elfogadni, de hát ki tudja, hogy mennyire van igaza összességében véve.
2019. okt. 6. 07:27
 12/20 anonim ***** válasza:

3-as vagyok...Külső segítségben felébredt tudatosabb lénynek már nem szabad hinnie,mert nincs olyan minket megfigyelő galaktikus faj amelyik közvetlenül beleavatkozna az emberiség fejlődésébe,pláne nem játszana megmentősdit,ez kizárólag a mi dolgunk...Álmokon keresztül,meditációkban inspirálnak,támogatnak minket..

Van viszont egy fényküldött réteg amelyik azért támadja leonardot,mert veszélyben érzik az angyalos,rózsaszín szemüveges szivárvánnyalókás közösséget,de ez nem jelenti azt,hogy ne ő lenne hiteles..a simlisség a jellemében van,nem az átadott infókat illetően...aztán a háttérhatalom és Ré sem emberbaráti hozzáállásáról híres...


Az illuminati nem rossz,vagy jó,megvannak a maga rétegei a fejlettségi szintekkel..azért is linkeltem be Arctalan oldalát olvasgass bele...leírja,hogyan inkarnálódott közénk a luci-család a lelki és szellemi érettség megszerzéséért,a beaktiválódásuk után mint krisztusnál mindegyik emlékezete beindult,hogy összegyűlve elkezdjék a tevékenységüket...de ha megérted,hogy pl. az emberiség édenkertbe való "teremtése" után a félmajom tudattal rendelkező bányászoknak miért volt szüksége a luciferi mentális energiák lehorgonyzására itt a földön,akkor azt is megérted miért vannak itt a mai napig ebben a formában...nélkülük nincs szellemi fejlődés,öntudatra ébredés,a fény nem ismerhető fel a sötét nélkül a döntés pedig mindig a miénk,a szabad akarat és választhatóságnak ez lenne a valódi lényege...


Aztán Supra leírja az aratás menetét,az emberiség jelenleg is zajló szétválasztását lelki töltésének megfelelően,hogy ezek mind természetes folyamatok...aztán a mostani földi veeztők többségének leváltása zajlik a gazdasági-politikai mátrix összeomlásával,mert jobbak újak jönnek a kollektív tudatosságnak megfelelően de ezis magától történik...

2019. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tehát lényegében a kollektív tudatalattival lehet őket azonosítani,ott pedig van minden...ők ilyen "teremtmények"..
2019. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mármint ezek a luciferi energiák vannak a tudatalattiban?
2019. okt. 6. 12:21
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem érzem, hogy teljesen hiteltelen lenne, csak más, mint ezek a rózsaszín ködös fényküldött habos angyalos emberek. De szerintem már ők is belátják lassan, hogy ez az eseményvárás egy hiábavaló dolog sajnos.
2019. okt. 6. 12:26
 16/20 anonim ***** válasza:
Nemcsak a Luci energiák vannak a tudatalattiban hanem mindenféle torzulás 3 szinten egészen az anyagig és ami belül kicsiben az van kívül,ezért is vagyunk itt..hogy amivel inkarnációkon keresztül azonosultunk azt kioldjuk,ehhez viszont körülmények,szerepek kellenek....az eseményváró fénnyalókásokat kompenzálná a sötét oldal,ahol a beavatások zajlanak (akár a saját tudatalattijukba) előbbi még el sem indult a tudatosodás útján és kívülről keresi a megváltásait,a sötétek pedig már önmaguk erejére támaszkodnak ennyi a különbség,de ez mindent visz..
2019. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Hát belenézegettem. Nekem nagyon ez a hatásvadász, szenzációhajhász tucat összeesküvés-elmélet csatorna szaga van.

Úgy, hogy én magam járatos vagyok ilyesmikben, egyszerűen látom, hogy összeolvasott pár dolgot és most dobálja ki a kinyilatkoztatásait.

Olyan kevés magyar alkotó van ilyen területeken, akit komolyan lehet venni.

Pedig ezek a témák komolyak és sokkal intellektuálisabban is hozzá lehet nyúlni. De valamiért magyaroknál az a jellemző, hogy valami pár rögeszmével megszállott valaki (amik legtöbb esetben a magyarság ősi, spirituális nép meg jézus, mint istenünk, ilyen tök ellentmondásos dolgok),ilyen caps lockos félórás videókat dobál ki az ufókról meg a paranormális jelenségekről meg a (sokszor kifejezetten zsidó) háttérhatalomról és valami igénytelen robothang olvassa fel. Jaj ez olyan szomorú... Lehetne ez az egész annyival igényesebb is...

2019. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsánat, ha túl gyorsan ítélkeztem és nem nézegettem meg elég alaposan és ez konkrétan a Leonardra nem igaz, de egyszerűen annyi ilyet láttam már és az ő csatornáját és videót megnyitva és rögtön ez lett a benyomásom és egyszerűen elvesztettem a türelmem, mert ezek már úgy fel tudnak idegesíteni. De tényleg, lehet ő nem ilyen, ha végignéznék 20 videót tőle, de valahogy küllemre, ránézésre teljesen ennek a kategóriának tűnik.
2019. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#17-18 Értem. És kik azok, akiket kedvelsz, az a kevés kivétel? Hátha én is láttam már őket.
2019. okt. 6. 23:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Aki még kifejezetten belevág az ezotéria témába, akkor a Terberius példuál, a Magyar Okkult Fórum a csatorna neve. Na ő például teljesen más megközelítésből készíti a videóit és ugyan néha a teljesen kezdőket célozza meg, az alapoktól magyaráz, de lehet látni az olvasottságát, illetve a gyakorlatias tudását is. Videó is többnyire nekem igényesnek tűnnek, látszik, hogy szánt rá energiát, nem csak összehányt valamit. Bár a stílusa videónként eltérhet, témától függően is.
2019. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!