Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az Ukrajna felett kilőtt MH17-es Kuala Lumpurba tartó gép utasai között 100 vezető Aids kutató is volt?

Figyelt kérdés
Véletlen egybeesés? Avagy tényleg megpróbálják megakadályozni a gyógymód kiszivárgását, megtalálását?
2019. okt. 13. 17:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla pech, hogy nem 100 túlfizetett magyar futballista volt helyettük a gépen.
2019. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kacsa.

Csak 6, az AIDS 2014 rendezvényen részt vevő volt, amiből 1 volt kutató - ezt maga a nemzetközi AIDS-szervezet erősíti meg:

[link]

[link]

2019. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

2


Ez érdekes mivel e-mailekből megállapították, hogy legalább 100 utas az Aids 2014 konferenciára utazott.


A 6-os szám utólag lett közölve, hiszen ez a 6 ember volt a legnagyobb név az Aids kutatás világából. Nem feltétlen kutató mind, de a legnagyobb és legfontosabb emberek az AIDS kutatás terén.

2019. okt. 13. 19:24
 4/36 A kérdező kommentje:
2019. okt. 13. 19:25
 5/36 anonim ***** válasza:

Ki törölte az írásomat?

ORDÍTOTT a kérdésből, hogy ezotéria kategóriába való.

Ilyen nincsen, amit a kérdező leírt.

Ki is derült, hogy kacsa.

KÉREM ÁTTENNI AZ EZOTÉRIÁBA!


Még ha igaz lenne, akkor sem lenne ez tudományos kérdés!

2019. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Amúgy az elején még ez volt:

"100 vezető Aids kutató is volt"


Utána ez már átváltozott arra, hogy:

"legalább 100 utas az Aids 2014 konferenciára utazott."


De még ez sem lehet igaz. Hacsak nem külön szervezik - olyan nincs, hogy egyetlen gépen 100 ember utazzon oda. Nem hogy kutató - érdeklődő sem.


Ráadásul, ha nem kutatók, akkor miféle gyógymódot visznek?

2019. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"Ráadásul, ha nem kutatók, akkor miféle gyógymódot visznek?"


Ezt már sajnos nem tudjuk meg.

Azért a magad fajta szkeptikusnak nem gyanús, hogy egy gépet, amely ennyi fontos személyiséget szállít, pont egy háborús övezeten keresztül navigálnak? Nem tudom egyáltalán más személyszállító gép repült-e arrafele a konfliktus ideje alatt?

2019. okt. 13. 19:41
 8/36 A kérdező kommentje:

5


Azért férhet meg itt a kérdés, mivel szorosan kapcsolódik a tudományokhoz, pontosabban az Hiv kutatás tudományos területéhez a kérdés.


Ugyanakkor nem kijelentettem, hogy ez történt, pusztán vitára hívtam az embereket.


Szerintem gyanús. És punktum. Ennél többet nem jelentettem ki, csak feltételezéseket írtam.


Ha nem értesz egyet a felvetéssel, jó érvekkel, forrásokkal cáfolni is lehet a felvetést, nem muszáj kiakadni.

2019. okt. 13. 19:44
 9/36 sadam87 ***** válasza:
2019. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kérdező.

Még ha valahol 𝐞𝐬𝐞𝐭𝐥𝐞𝐠 tudósokat gyilkolnának - még az 𝐬𝐞𝐦 tudományos kérdés.

Eleve a tudományokban 𝐧𝐞𝐦 teszünk fel olyan kérdést, hogy "mit szóltok", vagy "mi a véleményetek", stb. - mert ezek akkor 𝐧𝐞𝐦 tudományos kérdések!


Ha valaki értelmes ember bejön ide a tudományokra, akkor még csak véletlenül 𝐬𝐞𝐦 konteókat akar olvasni!

Azzal fáradj át az ezotériára.


Nézzük tovább:

az AIDS hamarosan gyógyítható betegség lesz:

[link]

Tehát egy kissé elkéstél a konteóddal.


Addig is, amíg nem gyógyítható - 15-25 évet még életben marad, aki elkapta.

Arról nem is beszélve, hogy alig tud fertőzni. 100 éve, mikor elkezdett terjedni, annyira lassan terjedt, hogy észre se lehetett venni.

Szóval ezért 𝐬𝐞𝐦 jó a kontóhoz. Ki az a hülye, aki 𝐞𝐧𝐧𝐲𝐢𝐫𝐞 hatástalan módszerrel akar népet irtani?


Ezen kívül:

ha egy tudósnak van egy felfedezése, azt nem egyetlen, kézzel írt példányban viszi magával a szíve fölött. Tehát ha a 6 tudós közül, aki most meghalt, valakinek volt valamilyen ötlete, azt most már más is tudja.


Szóval kérlek, legközelebb ne ide szemetelj!

2019. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!