Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha ma egy madár...

Mit jelent, ha ma egy madár repult be a lakásba?

Figyelt kérdés

Ultunk a lanyommal a nappaliban es berepult egy madar a konyha irányából , csak ott volt nyitva az ablak , de csak résnyire volt megpattintva , tehat be kellett préselje magát , es fuggöny is lebegett elötte , tehat bátor lehetett .

Megijedtunk a lanyommal , csak röptében láttam , talán veréb volt , pontosan nem tudom , mert nem szallt le sehova

Kimentem , hogy tárva nyissam az ablakot a konyhába , hogy kirepulhessen , de addigra kirepulhetett magától , mert eltunt . Azelött való nap egy darázs követett az utcan , fel a lepcsökön , be a lakasba es vegig a fejem felett , nem voltam parfumözve es itt svedorszagban mar minusz fokok is vannak reggel , tehat mar eltuntek a darazsak


2019. okt. 13. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hogy jó idő volt ez nyitva volt az ablak.
2019. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:

Nekem már repült be veréb, fekete rigó es denevér is csak az beakadt a függönybe es kikellett szedni onnan. Ehhez már a szomszéd segítségét kértem. En arra gondoltam hogy elnezte az irányt. Darázs az engem is szokott követni es nem bevagyok befujva. Ezek csak véletlenek.

De volt akihez medve ment be vagy szarvas.

2019. okt. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

“Általánosságban a madarak az égbe emelkedést, a menny és a föld közötti kapcsolattartást, az istenekkel folytatott kommunikáció, a transzcendenciát, a lelket és a szellemet szimbolizálják. A szibériai sámánok madáröltözetei, tolldíszei az égi szférába emelkedést, az emberfeletti képességeket jelölik.“


“A darázzsal jelenítik meg a bölcsességet, az ügyességet és a ravaszságot.“


“ darázs: veszély, agresszió, az otthon teteje alatt lévő darázsfészek a lelki fejlődés nehézségeit jelzi, valamint utalhat a biztonságunkat, kényelmünket veszélyeztető külső hatásokra“


Keresőbe írd be, hogy madár/darázs, mint szimbólum.

2019. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó
2019. okt. 15. 22:48
 5/6 Mr.Q77 ***** válasza:

Remélem nem sértődtél meg de nem tudtam kihagyni ezt a poént. ;)


Azt hogy mit jelentenek/jelenthetnek a dolgok/események a saját életünkben amiknek jelentést vélünk adni csak arra csak is az a személy tud választ adni akivel az esemény megtörtént illetve eleve aki jelentőséget tulajdonít a dolognak.


Sarkosítva:

Egy materialista ember valószínűleg sose fog észrevenni ilyen "jelzéseket" mert egyszerűen az ő "érzékelő már nem működnek" illetve máshogy szemléli a világot


Ha egy spirituálisabb gondolkodású ember fog ilyen jeleket akkor csak is maga tud válaszolni a maga által feltett kérdésre ... Szerintem ezek a jelek nem léteznek, helyesebben fogalmazva nem egy külső erő rángatja a csengőt (küld madarat a szobába/darázs kísérőt) hogy "figyeljél má'" .. hanem a mi kis belső ÉN ük (lelkünk stb) próbálja felhívni valamilyen megoldandó kérdésre problémára úgy a figyelmet, hogy random előforduló eseményeket veszünk észre amik gondolat/kérdés spirált indítanak el bennünk ... de ne kívülről várjuk a segítséget/megoldást ... a választ neked kell megtalálnod, ez a lényege.


Nincsen "Nagy jel elemző kézikönyv" ahogy álomfejtő könyv sincs, ...

2019. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Törölteted a válaszokat? Akkor minek kérdezel?
2019. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!