Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 1 évvel ezelőtt nagyon sok...

1 évvel ezelőtt nagyon sok bagoly ideköltözött az udvarukban egy fára és érdekes módon meghalt egy nagyon közeli hozzátartozónk. Most megint van itt egy két darab, szerintetek féljünk?

Figyelt kérdés
Most nincsenek olyan sokan mint egy evvel ezelőtt. idejon 1-2 darab de azok sincsenek itt egész nap. Egy évvel ezelőtt meg nagyon sokan jöttek es itt laktak nem mentek el. Össze is kopkodtek mindent. Ugye most nem lesz halal?? Ma egy darab baglyot láttam a fánkon. En csak azért imádkozom ha valakinek meg kell halni akkor az én legyek. Mert az én életem a legértelmetlenebb úgyis.

2018. júl. 19. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Sok a rágcsáló a környéketeken.Ezek a derék madarak azért

időznek a fán ,mert éjjel támadásba lendülnek a pocoknépség ellen.A szőrt,csontot aztán golyokban kihányják.Ennyi

2018. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Csak akkor feljetek, ha "vérbaglyok". Azok nagyon veszélyesek.
2018. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ozmium42 ***** válasza:
54%
A korreláció nem implikál kauzalitást.
2018. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Hallottam már ilyen babonáról, de nem látok összefüggést. Ha pl. a baglyok egy erdőben, érintetlen területen laknak a fán, akkor ott fog egy-két ember meghalni?
2018. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha olyan dolgok jönnek elő az életedben mostanában, amik ismétlődnek és nem tudsz velük mit kezdeni, akkor az jelzés, hogy mivel van dolgod.

Remek alkalmad van arra, hogy máshogy reagálja a környezetedre, mint megszoktad. Lehet, hogy találsz új eszközöket az életedben.

2018. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel az élet halálos betegség, ezért bárhol, bármikor meghal/meghalhat valaki.

.

A bagoly nem OKOZÓJA, hanem ELŐJELZŐJE annak, hogy halálán van valaki a házban.

Súlyos, gyógyíthatatlan beteget, vagy haldoklót gyertya/mécses fényénél virrasztottak, ami fény vonzotta az éjjeli rovarokat, azok pedig a bagoly eledelének megfelelő kisállatokat.

Más összefüggés nincs, semmi ezo.

2018. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak Harry Potter miatt mentek oda, úgyhogy nyugi, ha megkapja a levelét a Roxfortba már el is tűnnek a baglyok.
2018. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!