Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy két ember...

Létezik olyan, hogy két ember azzal az élettervvel születik le a Földre, hogy párkapcsolatban fognak majd élni, egymásba szeretnek, de valami folytán mégis elidegenednek egymástól és az egészből nem lesz semmi?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 12:38
 1/10 anonim válasza:
70%

Jé! Én is pont ezt próbálom magammal elhitetni. Tudom, hogy minket egymásnak teremtettek, ellenben Ő még mindig nem képes ezt felfogni. 😒 Szörnyű


A kérdésedre válaszolva; Nem, szerintem nem létezik

Mit gondolsz, mikor és hol tervezik ezt el? Miert nem jo ott nekik abban az allapotban, ha mar egységet alkotnak? Vagy ha még nem is léteznek egészen megfogantatásuk pillanatáig, honnan tudnának egymásról, illetve miért lenne egymásra olyan nagyon szükségük?

2019. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen éreztem már ilyesmit. Bár nem tudom hogy ez miért így alakult. De szerintem mindennek oka van. Talán ha nem erőltetem a dolgokat hanem hagyom megtörténni akkor máshogy alakul az egész.
2019. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha azzal születnek le hogy egymással lesznek akkor nem idegednek el.


Ha viszont két ember beteljesíti a feladatát akkor elválnak útjaik és jöhet a következő feladat

2019. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire magasról származik a feladat, de nem kell nagyon magasra menni ahhoz, hogy ami a feladat, az legyen maga a sors.
2019. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Nincs olyan, hogy "életterv".
2019. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én majdnem ebben a helyzetben vagyok, csak nálam nem "elidegenednek egymástól" a helyzet, hanem más, negatív befolyásoló tényező van.

Szóval szerintem lehetséges.

2019. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

éreztem én is hasonlót, sőt az ismerősök is sok hasonló "csalódásról" számoltak be. Így egyszerűen, a szerelemre fogtam, ez ilyen.

Az életterv lehet, ilyesmi, de szerintem nem ennyire konkrét.

én úgy vélek erről, hogy életcélnak egy érzés megtapasztalását szemeljük ki, szeretet, szomorúság, gazdagság, szegénység, gyógyítás, segítés, harc..és hasonlók.

2019. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Többször olvastam érdekes írásokat arról hogy mielőtt a lélek leszületik a Földre, kiválasztja azokat az embereket, amikkel élete soràn kapcsolatba kerül majd, hogy a számára szükséges tapasztalatokat megélhesse, begyűjthesse általuk és hogy ezeken keresztül fejlődhessen -ezt értem életterv alatt. Csak belegondoltam abba hogy (magamból kiindulva hogy általàban inkább taszítani szoktam az ellenkező nemet), előfordulhat-e olyan,

hogy leszületés előtti tervek ide vagy oda- egy adott ponton találkozok ugyan a Nagy Ő-vel, akiben viszont szokás szerint megint csak undort vagy szánalmat keltek, és nem lesz semmi a dologból? Létezik az, hogy a lélek letér arról az életvonalról amelyet előre kijelölt magának? Hiszen elvileg szabad akarat is van...

2019. okt. 26. 21:03
 9/10 anonim válasza:
A szabad akaratuk tudatában jelölik ki egymásnak egymást. Szerintem vágynak egymás után a lelkük mélyén akkor is, ha "elidegenednek" egymástól.
2019. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:

"Létezik az, hogy a lélek letér arról az életvonalról amelyet előre kijelölt magának? Hiszen elvileg szabad akarat is van..."

Igen, ez így van. Általában onnan veszed észre, hogy nem jó irányba haladsz, hogy folyamatosan leküzdhetetlen akadályokba ütközöl, minden nehezen megy.


A kérdésre válaszolva: mi azért találtunk egymásra ebben az életben, hogy el tudjuk egymást engedni. Szóval nem lett belőlünk igazából semmi, csak egy majdnem-pár. Évekbe telt, mire sikerült az elengedés, neki talán még a mai napig sem sikerült teljesen.

2019. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!