Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek emberi szotverek?

Léteznek emberi szotverek?

Figyelt kérdés

Olvastam határtudományokat kutatóktól, hogy léteznek emberi szoftverek. Az anyagi világunk egy hologram illetve számítógépes szimuláció, és/vagy. Akkor kellene lennie tisztán programoknak is, hiszen ki kell tölteni a hiányzó bioszférát. Nem lehet minden tartalmat lelkekkel feltölteni.


Olvastam róla, hogy a növények, fák is ilyen érzéketlen programok. Van aki mondta, hogy ő már látott a 7-es buszon egy ilyen szoftvert, akinem az emberi mivoltát kitőltő egyedisége hiányzott. Fel lehet ismerni őket, mert az emberi aurája (kirlián mezeje) is teljesen eltérő.


Mit lehet tudni erről a témáról?


2019. okt. 24. 11:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Mátrix I-II-III
2019. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a kérdést az ezotériánál kellett volna feltenned, nem a természettudományoknál.
2019. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Wadmalac ***** válasza:
52%

Ez elég LSD-trippesen hangzott.

Nehezen tudom tudományos keretekbe szorítani, anélkül meg nehéz ideillő választ adni.

2019. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Miért kellene ezotériában feltenni egy tudományos kérdést? Miért baj, ha megkérdezem ? Miért kell leköpni érte?


A tudomány eljutott arra a színvonalra, hogy feltegye ezeket a kérdéseket. Merre kellene elindulni?


Köszi 1-es a mátrix filmeket láttam, de ez alapján nem tudok eligazodni ebben a kérdésben

2019. okt. 24. 12:27
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

A tudomány rég túljutott azon a szinten, hogy feltegye ezeket a kérdéseket.

Vannak elméletek arra, hogy az univerzum egy hologram vagy szimuláció, de a te következtetéseid egyszerűen nem logikusak. Ha az univerzum egy szimuláció, akkor mind a részei vagyunk, és nincsenek ilyen "üres emberek"...

Ha egy kérdésben "lélek" vagy "aura" szerepel, akkor az nem tudomány, az ezotéria.

2019. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
0%

#1, #4-nek (kérdezőnek):


Te jó isten!

Komolyan

Azt akarod mondani, hogy te komolyan foglalkozol ezzel a kérdéssel?

FILM!

2019. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem teszik át a moderátorok az Ezotériába, akkor megint nyertünk magunknak egy kérdést, amit évekig nézegethetünk majd kiemelve...
2019. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

"A tudomány eljutott arra a színvonalra, hogy feltegye ezeket a kérdéseket."

Ha a forgatókönyvírók tudósok, akkor igen.


"Olvastam határtudományokat kutatóktól, hogy léteznek emberi szoftverek."

"Olvastam róla, hogy a növények, fák is ilyen érzéketlen programok"

Kérlek tedd közkinccsé, hogy pontosan hol ovastad ezeket.

2019. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Olyan értelemben Tony Stark mint karakter kitalált teljes személyiség teljes élettel amibe a mozivásznak adtak betekintést.
2019. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Grievous tábornok pl cyborg,azaz élő robot volt.a mai világban akár megvalósítható lenne
2019. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!