Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy egy párhuza...

Lehetséges az hogy egy párhuzamos világban a jó döntést hoztam meg, és abban a dimenzióban most boldogan élek (azzal akit szerettem)?

Figyelt kérdés

Vagy az is előfordulhat hogy ott nem szoktam rá a kábítószerekre, és ott rendben van az életem?


Csak eljátszottam a gondolattal, és olyan nyugodt érzés fog el ha belegondolok hogy a kvantumfizika szerinti párhuzamos világban is lehet egy olyan mint "én" és neki rendben van az élete...



2019. nov. 2. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
84%
es meg jobb lenne ha ez, a mostani a te dimenziod lenne az amelyikben leszoksz a szerrol, az mekkora lenne mar? gondolj bele hogy lenne tobb millio masik dimenzio amiben egyikben sem tudtal volna leszokni, es ebben aZ EGYBEN IGEN
2019. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

# 1

Húú az aztán tényleg durva lenne. De erre sajnos nem látok semmi esélyt. Hosszú évek óta próbálkozok sikertelenül... De még nincs semmi kizárva... Talán majd egyszer...

Viszont volt egy "elágazás" az életemben, és olyan jó arról álmodozni mi lett volna ha a másik utat választom...

2019. nov. 2. 15:01
 3/21 A kérdező kommentje:
Viszont még az is eszembe jutott hogy ha tényleg ilyen erős a google kvantumszámítógépe, akkor vajon azt arra is tudna-e valószínűségszámítást végezni hogy mikor tudok leszokni? Vagy hogy mikor halok meg?
2019. nov. 2. 15:14
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen számítás nem létezik
2019. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az is lehet hogy az egész megközelítés hibás.

Nem tudom ismeri-e valaki a Schrödinger macskája elméletet?

Mi van ha az "én"tudatom is szuperpozícióban van jelenleg?

Végül is a macska a kísérletben sem tudja hogy melyik lehetőség válik valóságossá amíg a "szuperponált állapotban" van.

Szóval lehet hogy én is csak élem itt elzárva a világtól a kicsi kis életem, és majd egyszer valamelyik állapot valósággá válik.. Ergó akkor ez a valóság meg is tud szűnni, és akkor lehet a másik életemben leszek ahol sikerült leállnom a drogozással, és épp levest főzök a szerelmemnek. Lehet ez a valóság csak most nem tudok róla?

2019. nov. 2. 17:32
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze amíg ezt tapasztalom addig ez tűnik valóságosabbnak, de azért jó eljátszani ezekkel a gondolatokkal :)
2019. nov. 2. 17:44
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha végtelen párhuzamos univerzum van akkor végtelen olyan van amiben ugyan úgy döntöttél mint ebben és végtelen olyan van amiben máshogy döntöttél. De még olyan is van ahol ugyan így döntöttél és mégis boldog vagy.

Rossz hír viszont, hogy egyik sem te vagy.

2019. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

# 7

Hát persze mivel "én" nem is vagyok.

Vagy minden "én" vagyok.

Bár "én" nem lehetek, csak az ami felvette ezt az "én"-séget :)

Én boldog vagyok amíg így elszóranoztatom magam. Erre való ez a ködgép a nyakamon - nem?

2019. nov. 2. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Látom az a szer be is ütött 🤣
2019. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

# 9

Szerintem az "alap" állapot is csak egy szerotonin hallucináció :D

2019. nov. 2. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!