Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nagyon akarok valamit az...

Ha nagyon akarok valamit az sose sikerül, miért?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja ha nagyon akarod sikerül az. Legyen az állás vagy bármi. Nyilván hétköznapi dolgokra gondolok. Na most ha én valamit nagyon de nagyon akarok, az sajnos sose sikerül. Pedig annyira akarom hogy számtalanszor elképzelem hogy már megvan és elmesélem embereknek pl egy állást. De sose kapom meg. Miért ilyen kemény az élet velem? Ezt érdemlem?

2019. nov. 7. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

"Mindenki azt mondja ha nagyon akarod sikerül az. "


A mindenki alatt gondolom a vonzás törvényés butácska ezomókusokra gondolsz. De aki egy kicsit is gondolkodásra hajlamos ember, az tudja hogy az élet nem ilyen egyszerűen működik.

2019. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok. Egyszerü emberek mondják. Pl család. Hogy nagyon kell akarni és sikerül. De nekem semmi nem jön össze.
2019. nov. 7. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát még is mit mondjanak? Nyilván ha normálisak akkor nem mondanak olyat hogy "hagyj fel minden reménnyel, mert egy szerencsétlen vesztes vagy" vagy mit tudom én. De valamennyire át tudom érezni az aggályaidat.
2019. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A család az tipikusan nem olyan, amit elég NEKED akarni, ahhoz minimum még egy embernek is benne kell lennie.

Ne ilyen ezós hüleységekkel akarj elérni valamit, hanem fejleszd magad tudásilag is, emberileg értelmi szinten is és reális célokat akarj elérni.

Ha emberileg pozitív leszel, illetve nem ostoba babonákban hiszel majd, hanem reálisan látsz, akkor lesz esélyed arra, hogy más is vonzónak, pozitívnak lát.

2019. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert az élet sz#r.
2019. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Akarás helyett próbáld meg esetleg csinálni.
2019. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Röviden, azért nem sikerül, mert nagyon akarod. Egyszerűen hagyd a saját medrében folyni az eseményeket és ne legyenek hatalmas elvárásaid csak enyhe pozitív hozzá állásod, légy nyitott és össze fog jönni.
2019. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az akarat kevés. Az optimista csak a realista legyen, vagy szeresse a szerencsejátékot.
2019. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blade Bone ***** válasza:

Hát az a helyzet, hogy ezt sokan nem jól értelmezik. Hallomás alapján ez tök jól fest... "Ha akarod, bármit elérhetsz" Bármi alatt megmár mindenki el kezd kombinálni, és leginkább már csak Akarni szeretnének, kvázi kényszerítik magukat valami akarására, amire nincs is szükségük, így felborul az egyensúly, a szervezet ellenkezni kezd és a végén ebből az lesz, hogy egyre idegesebb leszel amiért nem jön össze a dolog, és azt mondod "ez egy hülyeség, nem működik"


Pedig ezen a ponton már nyilvánvaló lehetne, hogy ha valami megszerzése idegbajjal jár, akkor ott valamit nagyon elrontottál...

2019. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!