Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ruzsa Magdi szerintetek is...

Ruzsa Magdi szerintetek is okkult dolgokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Pl. hogy angyalokkal beszel, a halott nagymamajatol ker segitseget, pl.ezt nyilatkozta: "Nagyon hiszek az angyalok létezésében, az angyalvilágban. Már csak azért is, mert életem során nagyon gyakran beszélgetek velük és gyakran kérek tőlük segítséget is. Kérek, de nem önzetlenül. Minden egyes kérést egy ígérettel viszonzok. Például megfogadom, hogyha összejönnek a dolgaim, akkor nem gyújtok rá három napig, vagy igyekszem kerülni az anyuval való vitákat. És ezeket természetesen be is tartom." A Bibliaban van szo az angyalokrol, de sehol sincs arrol szo, hogy az embeeknek kellene keresniuk a kapcsolatot veluk. Sot inkabb arrol van szo, hogy a foldon rengeteg bukott angyal el, akik DEMONOK. Szerintem Magdi demoni segitseget kap, mint pl Beyonce.
2019. nov. 10. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát, kedves Kérdező, nem szeretnék az elméd kreálta világban élni. Elég vacaknak tűnik aza alapján, amit írsz...
2019. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Girlll3 ***** válasza:
100%
Szerintem hisz az angyalokban, és van egy elképzelése a világ működéséről, aztán a nyilatkozatait igyekszik színesnek beállítani, ennyi.
2019. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén, miért kell ezzel foglalkoznod. Mi közöd hozzá? Vannak ennél durvább érdeklődésű emberek is. Én inkább az ilyen kiváncsiskodós kombinálóktol tudok agybajt kapni.
2019. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne mérjünk már mindent a Bibliához, mert teljesen elromlik a világunk.


Nem létezik semmilyen örökérvényű egyetemes zsinórmérték, ezt tudomásul kell vennünk. Akkor szabadabban lélegzünk.

2020. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak spirituális dalai, miközben pedig keresztény és a keresztény hitről beszélt interjúkban. Nem igazán tudom őt hova tenni, de a spirit dalai miatt lettem a rajongója. Más dolog, hogy a párom katolikusból "tért meg" a spiritualitásom felé. De Magdi egyszerre tolja a kettőt.


34/F

2023. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Befolyásos szabad vakolók köreiben forog, sőt ők segítik és úgy sikeres", az már inkább baj.


"Mert aki már belép egy titkos társaságba,, bármilyenbe,

ahol az a lényeg, hogy mi titokban szövetkezünk valamire, az már eleve elindult a gonoszság felé vezető úton."


[link]

[link]

[link]


Ide tartozik még, 0ltás0kat és más, a globalista agendához tartozó dolgokat szorgalmasan reklámoz(ta). Felépítették az illumináti celebeket, hogy utána ők "építhessenek le" sokakat....


Nem a spirivel van gond tehát, de én gonoszságot érzékelek benne.

2023. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!