Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Programozott császárom lesz...

Programozott császárom lesz 2011. 01. elején, melyik nap kellene szülnöm, hogy a pici szerencsés csillagzat alatt szülessen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 11:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
72%

Nekem 3 császárom volt,abból 2 programozott, de ilyenre sosem gondoltam... egyébként meg akkor műtöttek, amikor a doki mondta, engem nem kérdeztek (kedd és csütörtöki nap volt a műtéti nap, két különböző kórházban)


Jó egészséget Neked és a babának!

2010. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés csillagzat nem létezik. A csillagállást kijátszani nem lehet, mert az még oké, hogy melyik nap fog születni, de azt már nem te módosítod, hogy melyik perc/másodpercben fog teljesen megszületni. Ez pedig az aszcendensét fogja meghatározni, illetve a fényszögeket. Szerintem ne játszd ki a csillagokat, és ne módosítsd a gyermeked jövőjét.
2010. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam ha már megint császár, legalább ez legyen benne a jó. De az nem számít, hogy hányas típusba tartozik? 1-9-ig??? Melyik a legszerencsésebb?
2010. júl. 19. 13:05
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem a 7es.
2010. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de mondjuk elsején is lehetne!:D Ő lenne az év első babája!!:D
2010. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ez nem szerencse kérdése. Mint mondtam (második válaszoló vagyok) nincs szerencsés csillagjegy/csillagállás. Igen, mindegyiknek van előnye, de hátránya is. A sors nem olyan, hogy "Te ekkor és ekkor születtél, unatkozok, ezért most legyen balszerencséd", másnap pedig "Már kiszórakoztam magam, megengedem, hogy jó életed legyen". Nem. Ez nem így megy. Mindenkinek van egy sorsfeladata, amit le kell dolgoznia, és a körülmények változhatnak ugyan pozitív irányba (például anyagi jólét), de a sors ezt kiegyenlíti (rossz párkapcsolatok, heves viták a családban), hogy mindenki ugyan olyan esélyekkel indulhasson az életben. Fontold meg, és ne próbáld szerintem módosítani azt, amit a sors előír, kérlek. Tudom, hogy Te csak a legjobbat szeretnéd a gyerekednek, és ez érthető is. De az anyagi jólét nem mindig egyenlő a szellemi jóléttel :)

Sok boldogságot kívánok!

Üdv!

F/14

2010. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Wow :O 14 éves létedre nagyon értelmes és érett vagy...legalábbis, ahogy írsz :O:O:D de most tényleg!:D Én 16évest se ismerek, aki hasonló lenne hozzád, ami szomorú!
2010. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A korodon én is meglepődtem, több hasonló fiatalra lenne szüksége az országnak :O)

Sajnos esetemben a programozott császár miatt szintém csak egy rábökött időpont lenne, ezért mivel taláááán lenne beleszólásom, így mozdathatok a dolgokon. Természetes szülés esetén egész más a felállás, de jelen esetben nem hinném, hogy ezzel rosszabbat tennék, minthogy az orvos mond egy neki tetsző időpontot.

2010. júl. 19. 20:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos köszönöm :) Én sem ismerek sok hozzám hasonlót, pedig nem tenne rosszat.

Amúgy nem tennél vele rosszat. De azzal, hogy nem Te szólsz bele a gyermek születésébe, már visszaadtad a sors kezébe a jogot, hogy eldöntse, mikor a legjobb megszületnie a babának. Ha csak hasra-ütés szerűen mond egy időpontot az orvos, mert pl. ha az orvosnak csak egy adott időpont a megfelelő, akkor nem véletlenül alakult úgy a dolog, ahogy.

2010. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy 14 vagy :OD
2010. júl. 19. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!