Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2011.11. hó 11. napja miért...

2011.11. hó 11. napja miért misztikus, mi fog történni, stb? Valaki linkelne erről pár oldalt, ahol kifejtik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Állítólag 2011-11-11.én lép át a bolygónk az 5. dimenzióba.
2011. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
www.morningshow.hu
2011. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, még a 4. térdimenzióba se tudunk átlépni. Ja és hozzáteszem, soha nem is fogunk tudni. Sőt még azt sem tudjuk pontosan létezik-e egyáltalán.

De az ezósok erre a problémára egy nagyon egyszerű megoldást dolgoztak ki: hagyjuk ki a 4. térdimenziót, és jöjjön egyből az ötödik.

Ha képes lennék rá, én az Univerzumon kivülre deportálnám az összes ilyen hülyét már holnap! De sajnos ez nem lehetséges igy csak abban reménykedem hogy hamar kihal ez a kamu-tudományág.

2011. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor lesz a szalagavatóm! :D
2011. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
végre kiadják a Skyrim-et
2011. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 zeronibble ***** válasza:

"De az ezósok erre a problémára egy nagyon egyszerű megoldást dolgoztak ki: hagyjuk ki a 4. térdimenziót, és jöjjön egyből az ötödik. "


Én olvastam sok ezó agymenést, de a térdimenziók száma mindben 3 volt, mi a 4-ben vagyunk, el is neveztük téridőnek, és nincs fogalmunk a következő "tengely" megtapasztalásait leírni. Nem vígasztalja ez a keresőt se és a szkeptikust se, na de ezt mondják a nonprofitnak tűnő ezó források is.

2011. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Én olvastam sok ezó agymenést, de a térdimenziók száma mindben 3 volt, mi a 4-ben vagyunk, el is neveztük téridőnek, és nincs fogalmunk a következő "tengely" megtapasztalásait leírni. Nem vígasztalja ez a keresőt se és a szkeptikust se, na de ezt mondják a nonprofitnak tűnő ezó források is."


Nem összekeverendő a "hagyományos" dimenzió a térdimenzióval. Mi 3 térdimenzióban élünk. Az idő ebbe nem tartozik bele. Még talán az is lehet hogy az időnek is 2 dimenziója van, bár ezzel kapcsolatban még kutatások, elmélkedések folynak.

A téridő pedig más tészta.

Végülis ezt akartam kifejezni az előző kommentemben: az ezósok a hülyeségekben vannak otthon, és nem a fizikában :)

2011. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
www.skyrim.hu
2011. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 zeronibble ***** válasza:

"A téridő pedig más tészta."

Oh! :D


Én mondjuk, hogy értem, mire gondolsz. De Einstein vajon értené-e? :D

2011. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint már nagyon unom, hogy mindig van mitől rettegni... Október 14, október 21, október 28... Mindig van valami. Nem unjátok még?
2011. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!