Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg létezik? Vagy nem?...

Tényleg létezik? Vagy nem? Nyugtassatok meg, félek!

Figyelt kérdés

A minap láttam ezt a hülye Chupachapbra kérdést.

Én nem tudtam elaludni tőle!!!

mivel kinn lakunk a város szélén, és közel van hozzánk egy csatorna (a Dongéri), és ott van mingyá a szájába egy erdő, úgy féltem,hogy itt ide bejön... :S :S

Kérlek, nyugtassatok meg, h nem létezik ez az izé!! FÉLEK!!!!


2010. júl. 19. 12:10
 81/112 anonim ***** válasza:
7%

Mi az, hogy nem léteznek?! Én is egy chupabacra vagyok! Éjjelenként kiszívom a kecskék vérét, de a múltkor az embereken is gondolkodtam. Amúgy tudom, hogy hol laksz, láttam a házatokat(szép ház). Úgyhogy estefele benézek, nem baj? Úgy utálom, hogy azt hiszik a magadfajta emberek, hogy MI olyanok vagyunk, mint az állatok. Pedig néha úgy nézünk ki, mint TI! Néha úgy, mint egy kutya. Változó a kinézetünk.

Ha nem zavarok, akkor mondom, estefele bemegyek hozzátok, jó? :)

2010. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 anonim válasza:
35%

12:06


te ha úgy nézel ki mint mi akkor vámpír vagy :D ha meg alakváltó akkor nem lehetsz csupi :D

2010. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 A kérdező kommentje:

Persze, nagyon sok szeretettel várunk!

Gyere csak, képzeld, még van egy finom kis hörcsögöm, valamint egy macskám!

Várlak: wb

2010. júl. 20. 12:14
 84/112 A kérdező kommentje:

És köszönöm Shasi 1. válaszát!!!!!!!

Ezzel jelentősen (70-87%-kal) megváltoztattad a véleményem, és már nem is félek annyira, csak egy 10%-ot :D

2010. júl. 20. 12:17
 85/112 A kérdező kommentje:

ja, és hogyha netántán megtámadna egy csupaszar, akkor ugye oda kell menni hozzá, jól orrba kell b.szni, meg hogyha van nálunk gázspray, akkor először gázspré és utána orrbab.szás?

jól mondom?

2010. júl. 20. 12:20
 86/112 anonim ***** válasza:
32%
de figyelj már oda mit írnak! NEM LÉTEZIK EZ A SZ*R !!!!!!!!!
2010. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:
12%

Ezt nézd meg! Rajtakaptak, amint éppen sz@rtam!Semmi magánéletem nem lehet és még kitörölni sem tudtam, így most betyárkörtém van!

http://www.youtube.com/watch?v=SmHmnfgON4A

2010. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 A kérdező kommentje:
annyira hülye vagy!!!
2010. júl. 20. 13:21
 89/112 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem lesz semmi baj, tudod sok ilyen hülye ijesztgeti a kicsiket, elhiszik, tovább megy, és mindneki ettől fog félni. Így van ez a szellemekkel is. Nyugi, ha létezne tananyag is lenne róla, vagy befognák hogy ne tudjon senkit bántani ;)
2010. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 anonim ***** válasza:
A Dexter laboratóriumában is volt ilyen, tehát létezik. Ez van...
2010. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!