Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordulhat hogy van valami...

Előfordulhat hogy van valami energiám amit tudok kontrollálni?

Figyelt kérdés

Elég hülyén van megfogalmazva a kérdés, bocsánat érte de nem tudtam máshogy. Nem vagyok jártas az ezotériában, nem keltette fel nagyon a figyelmemet sohase, de sose gondoltam hogy hablaty az egész.

Na de a lényeg: Észrevettem hogy kis koncentrációval a testem bármely pontjára tudok koncentrálni valamiféle energiát vagy nem tudom, koncentrálok pl a tenyeremre elképzelem hogy valami áramlik oda és egész erősen elkezd kb "bizseregni" a kezem és olyan mintha áramolni ki belőle valami és körülötte.

Aki hisz az ilyesmikben és jártas is benne, azok mit gondolnak az ilyenről? Elég hülyén lett megfogalmazva de nehéz szavakba önteni. Kíváncsi vagyok, lehet más is észrevette vagy ezt mindenki tudja, érdekel :D

Köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 19. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, a legfontosabbat amit irányíthatsz, az az Életenergia. Emellett számos energiaforrás és elnyelő dolog létezik.
2010. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 HKA válasza:
Nekem is van ilyen, amugy ez csak a képzeleted és a koncetrációd, nincs valami mágikus energia...
2010. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a regenerációs energiádat koncentrálod egy-egy elnyelő pontra, amit a kérdésben írsz.
2010. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

O_o...ez bizony érdekes...

Én is megfigyeltem hasonlót magamon.

Úgy 17 éves lehettem mikor elkezdödött, egy földönkívüli találkozás után éreztem először. Az élmény borzalmas volt. Nyár volt, az éjszaka közepén egyszer csak a házunk előtt az úton fekve ébredtem, kellemes volt a nagy melegben a földön aludni. Csak miután feleszméltem kezdtem azon gondolkodni, hogy is kerültem ide. Kaptam hát magam, és elindúltam a kertkapu felé. A kapu viszont nem nyílt, csend volt, a kutyák sem ugattak, aztán... áhh, még leírni is szörnyű lenne. Végtére aztán hajnali háromkor jutottam vissza a házba. Csapzottan, fáradtan, szakadt pizsamában... Ez mégy egyszer megismétlödött, azöta fel tudom forrósítani na testam bármely pontját a tudatommal, 60-80 Celsius fokig...

2010. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akik ilyesmire képesek,azok általában tudnak gyógyítani az energiájukkal.Kézrátétellel,vagy más természetgyógyászati módszerrel.
2010. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17:19 fajtájával ne törődjetek, ők az úgy nevezett tanult hülyék.
2010. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HKA válasza:

17:19-esnek:


Apám, az fasza, ha nekem ilyenem lennetökre örülnék, gondold el...

-Lázas vagy?

-Várjá várjá... *ömmmmhmmmm* most... XD XD XD

2010. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Üdv! A 17:19-es vok, megint...:)

Nos, a hasonló típusú meséimre általában érdekesebb válaszokat kapok, de ez sem rossz:D...tanult hülye...:)


A valódi válaszom: Lényegében ien energia tudományos alapon nem létezhet, de mint tudjuk, tudománynak nevezett tényleíró módszerünk igen csekély ismerettel rendelkezik... Magyarán: keveset tudunk még a látható világrol is, ahhoz, hogy kijelenthessük, ien biztos nincs, tehát neked és a fajtársaidnek üzenem, ne csüggedjetek...

Knowledge is power, guard it well...!

2010. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze. Itt van pl. a kinetikus, helyzeti energiád. Használd őket bölcsességgel :)
2010. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Olyantól kérdezz aki valamit ért hozzá! A többi csak az egyéni véleményét fogja elmondani, ami gyakran gúnyolódásból és megvetésből áll. Én is meglepődve néztem a tv-ben hogy egy "gyógyító" egy általa készített mosógép fűtőszál kinézetű valamivel a távolból megállapítja hogy hány százalékos vagy, igen erős pénzért, és a "kezelés" további részét természetesen a "klinikáján" elvégzi ha van rá anyagi fedezeted.

Ha ezzel akarsz foglalkozni, és komolyan érdekel [link]

ingyen adnak felvilágosítást, és ami lényeges az energiaadás náluk ingyenes.Itt akárki fejlesztheti magát ebben a kérdésben ha akarja. Ami szerintem lényeges, nem toboroznak hallgatókat, betegeket.

2010. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!