Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az átlagnál "jóval nagyobb az...

Delavega kérdése:

Az átlagnál "jóval nagyobb az Egely féle vitalitásmérővel mért energiám. " miért lehet ez?

Figyelt kérdés

ezt értsétek úgy, hogy ha elöttem van a mérő. már pörög, nemsokára videót is készítek róla, mert "bizarr"

és a "200as zöldön túl van," arra vagyok kíváncsi, hogy ez egy esetleges közelgő betegség miatt van így, vagy más oka lehet? köszönöm előre is a válaszokat


2010. máj. 28. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg a kezed.
2010. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Jó formában vagy ennyi. Semmiféleképpen sem betegség. Egyébként gyakorlással ki lehet hozni belőle a 400%-ot, legalábbis nekem sikerült.


Egyébként meg vigyázz ezzel a kérdéssel, mert ha megtalálják az Egely ellenesek, akkor majd leugatják a fejedet.

2010. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is jó "műszer", amiből a gyakorlással nagyobb mért értéket hozol ki. Tök hiteles, rábíznám az életem is...
2010. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%
Eltévesztetted a kategóriát. Ez az alkalmazott tudományok. Ahova neked kellett volna írnod, az az áltudományok.
2010. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnád írni, hogy mit is mér a vitalitásmérő?
2010. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hehe, neten is olvastam olyanokat már erről a műszerről, sokan próbálják magyarázgatni "ellene persze" de ez már csak így szokott lenni. olvastam olyant is, hogy valakik szerint a kézből kiáramló meleg hajtja meg a kereket, de! akkor egyénenként miért változik a sebesség?
2010. máj. 29. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ami fenn van a neten, és ellene szól, az csak azzal próbálja kifigurázni a műszert, hogy egy felmelegített kéz formájú alakkal is meg lehet forgatni a kereket.


Ha jól tudom, sikerült valamilyen felmelegített dologgal 6-os forgási sebességet elérni, ami már jóval a kézikönyvben leírt hibahatáron kívül van.


Tehát a kimondhatjuk, hogy a műszer nem egészen hiteles, de arra a szkeptikusok, és tesztelők sem tudnak magyarázatot adni, hogy egyesek miért képesek a 24-es fordulatszámra, vagy akár ennél is nagyobbra.


A másik pedig az, hogy gyakorlással a forgásirány megváltoztatását is meg lehet tanulni. Erre viszont nagyon sántítana az a meghatározás, hogy valaki az akaratával képes megváltoztatni a keze különböző pontjainak hőmérsékletét.


Tény, hogy el lehetne érni magasabb fordulatszámokat mondjuk 300 celsius fokos tárgyat tesztelve, de az semmit nem bizonyítana, mert az emberi kéz hőmérséklete jóval alacsonyabb.

2010. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Talán ez segíthet:


"72 ágú szélforgó kisokos


A parakutatók nem parahívők. Az egely wheel egy korszakalkotó találmány, vagy trükkös átverés? Szerintem egyértelműen ez utóbbi. Az egely kerék csak egy drága szélforgó. Összegyűjtöm az eddig feltárt adatokat és új kísérleteket és összefüggéseket is megosztok majd az olvasókkal. Engem felháborít, hogy még mindig a magyar minisztériumok által, tehát államilag felügyelt, ellenőrzött és lebonyolított természetgyógyászati vizsgakérdések közt szerepel, mint bioenergia mérőeszköz. A legszélesebb nyilvánosság bevonásával legyen lezárva végre ez a téma. Iván Gábor IGe vilagnezet(qkac)index.hu"


[link]

2012. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!