Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki sorolna fel ezoterikus/...

Valaki sorolna fel ezoterikus/spirituális kifejezéseket, és elmagyarázná, hogy mit jelentenek? (Gondolok olyanokra például, mint Merkaba, Dharma, Gnózis, Athama)

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 15:16
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Es miert? Es hogy gondolod?

rengeteg idegen nyelv van amik ezoteriakhoz vallasokhoz kapcsolodnak, szotart bincs ertelme irni meg nem is lehetne


jobb ha magad nezed meg WikiPedia-n vagy hasonlo helyeken mert a legtobb "szo" rengeteg, tag fogalmakat takarhat, meg oseredeti jelenteseben is, nem hogy az ido mullasaval ahogy egyre tobbet aggadtak ra az emberek

2019. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Athama peldaul az ami a kotelessege mindenkinek, alazatos(sag)

mar ha helyesen irtad es nem valami masra gondoltal

(alázatos, szerény, egyszerű)


tobbit pedig wikin megnezed, angolul, googleval leforditod ha nem tudsz ugy (mas nyelvueket isnprobalhatsz)

2019. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Lásd:

[link]

.

Keresés erre:

"ezoterikus/spirituális kifejezések"

Nagyjából 25 600 találat (0,42 másodperc)

2019. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
google
2019. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

kredit

súlyozott átlag

erazmusz

csúszás

pótzh

uv

2019. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ki lehet google-zni, de elmagyarázni is el lehet :) Élőben kérdeznek tőled valamit akkor se mondod, hogy keress rá google-on :) Ha mégis valaki így tenne az nagy tahóság :)
2019. dec. 8. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Tahó vagyok 😂
2019. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!